gwiazdek

Owłosiona tajemnica Donalda Trumpa została wreszcie ujawniona

Anonim

Fryzura Donalda Trumpa jest dla wielu tajemnicą

Co kryje się za niezwykłą fryzurą Donalda Trumpa? Pytanie to zostało już zadane przez wielu. Teraz książka z objawieniami w końcu ujawniła włochaty sekret.

Księga Objawień zawiera odpowiedzi

Prelegentka amerykańskiego talk-show Jimmy'ego Fallona (43) miała kiedyś okazję jej pomieszać, a wiele podmuchów wiatru na całym świecie już testowało jej odporność - niezwykła głowa prezydenta USA Donalda Trumpa (71) istniała przez wiele lat i długo przed jego przybyciem Biała domowa układanka na. Książka "Fire and Fury: Inside the Trump White House" autorstwa Michaela Wolffa (64) wydaje się wyjaśniać tę kosmatą tajemnicę, ale teraz w końcu. Wynika to z fragmentu pracy, która jest witryną "New York Magazine".

Ivanka wyszła z pudełka do szycia

Daje się słyszeć, że jego córka Ivanka Trump (36) podobno rozśmieszyła kilku znamienitych ludzi ze szczegółami na temat fryzury ojca. Górna część jego czaszki jest zupełnie łysa, ale wszystkie włosy wciąż kiełkują. Bez dalszych środków ostrożności można porównać włosy Trumpa, więc najprawdopodobniej z fryzurą mnicha (tonsura) ze średniowiecza, sprawiasz radość zwizualizować uwagi Wolffa. Poszczególne kroki: włosy będą "podciągnięte ze wszystkich stron, tak aby stykały się w środku, a następnie pomalowane i utrwalone lakierem do włosów".

Nawet to, jak dochodzi do osobliwego pomarańczowego odcienia włosów prezydenckich, jest opisane w tej książce. Pomarańczowy jest konsekwencją niecierpliwości prezydenta. To także, według Wolffa, Ivanka często ujawniała rozbawienie przyjaciół. Pisze: "Kolor, który dodaje do komediowego efektu, pochodzi od produktu o nazwie" Just For Men "- im dłużej jest stosowany, tym ciemniejszy." Trumpowaty pomarańczowo-blond kolor włosów jest wynikiem jego niecierpliwości. "