gwiazdek

Sprawy i skandale Donalda Trumpa: Pierwsza dama Melania Trump nie wykazuje żadnych emocji

Anonim

"Ona jest bardzo silna"

Po tym jak gwiazda porno, Stormy Daniels (39), została już "króliczkiem Playboy" Karen McDougal (46) o rozproszeniu swojego rzekomego romansu z prezydentem Donaldem Trumpem (71). Razem z nią zdradził swoją żonę Melania Trump (47 lat) krótko po urodzeniu syna Barrona (12) w 2006 roku, stwierdziła w wywiadzie dla CNN. Pierwsza Dama nadal milczy na temat skandali otaczających jej męża. Jak ona stoi obok Donalda Trumpa?

Uśmiech się siedzi

Jej ostatni post na Twitterze pokazuje, że Pierwszą Damą jest jej mąż. Melania Trump opublikowała zdjęcie siebie i Donalda Trumpa pokazujące ją na balkonie Białego Domu. Obaj stoją obok siebie na ośnieżonym tle Waszyngtonu i szeroko się uśmiechają w kamerach. Jej krótki komentarz: "Pozdrowienia z Białego Domu!" Zdjęcie, które mówi wiele i może ujawnić więcej o Pierwszej Damie, niż myślisz.

Stanowi wyraźną pozycję

Odkąd Melania Trump mieszka w Białym Domu w Waszyngtonie, ciągnie swoje rzeczy. Może nie być tak obecna publicznie, jak inne pierwsze Panie przed nią, ale jest niezdecydowana w swoim planie. "Doskonale zdaję sobie sprawę, że ludzie są sceptyczni, gdy mówię o tym temacie" - powiedziała Melanie Trump, gdy spotkała się z dyrektorami firm technologicznych i mediów społecznościowych "The Washington Post". Aby porozmawiać o cyberprzemocy. Mały boczny cios dla męża Donalda? Jest znany z ataków za pośrednictwem Twittera.

Pierwsza Dama powiedziała dalej: "Zostałem skrytykowany za zajęcie się tym problemem i wiem, że to będzie trwało, ale to nie powstrzyma mnie przed robieniem tego, co wiem, że jest właściwe jest ". Ma jasny cel: pomóc dzieciom i następnemu pokoleniu. Ta przemowa ujawnia, co mówi o niej przedsiębiorca Paolo Zampolli, stary przyjaciel Trumpów: "Jest bardzo silna i przyzwyczajona do fałszywych wiadomości - została zaatakowana od pierwszego dnia".

Ona inaczej określa swoją rolę

Ta żelazna dyscyplina poświadcza Pierwszą Damę także Anicie McBride. Pracowała kiedyś dla byłego prezydenta USA George'a W. Busha (71 lat) i jego żony Laury (71 lat). "Jak zwykle wykonuje swoją pracę" - powiedział McBride The Washington Post. "Ona mówi:" Są to rzeczy, które są dla mnie ważne i będę to robić bez względu na wszystko ". Poważnie traktuje swoje aspiracje, czy jej zachowanie jest innym modelem niż kiedykolwiek wcześniej? Pewnie, ale każda (Pierwsza Dama) określa swoją rolę, "kontynuuje McBride.

Rola Melanii Trump nie wydaje się jednak nieznana. Jest tajemnicą poliszynela, że ​​Eleanor i Franklin Roosevelt żyli w dużej mierze odrębnym życiem. Krążyły również plotki o małżeństwie Kennedy'ego - jego sprawy były legendarne. A sprawa Billa Clintona niemal doprowadziła rząd USA do upadku. Życie rodzinne Pierwszej Rodziny fascynowało masy od niepamiętnych czasów. W dobie publikacji internetowych i mediów społecznościowych zainteresowanie po prostu wielokrotnie się pomnażało. Melania Trump też o tym wie. I wytrzymaj jak zwykle.