gwiazdek

Donald Trump ufa - i otrzymuje paragon

Anonim

Zła Ivanka zostanie złapana

Kiedy Donald Trump tweety, to także wielkie korporacje już trzęsą metaforycznym kolanem - wyznaczony prezydent USA może przynieść sporo cen z giełdy za pomocą swoich krótkich wiadomości. Lub nawet zawstydzić siebie. Czasami kilka znaków decyduje o dobrobycie i biada. We wtorek Trump na Twitterze jest co najmniej całkiem nie na miejscu. Ponieważ zamiast swojej córki Ivanki (35 lat) przypadkowo zadzwonił Ivanka z Anglii. I głupio tak się stało z kobietą o bystrym umyśle.

W rzeczywistości Trump chciał tylko podzielić się pochlebnym tweetem od innego użytkownika: "Trump jest wspaniały, kobieta o prawdziwej postaci i klasie", napisał "MrGoodspine", który natychmiast usunął swoje tweety w odcinku. Trump przesłał dalej wiadomość, ignorując przestrzeń między "Ivanką" i "Trumpiem", łącząc nieznajomego z własną córką.

Ivanka z Anglii odważnie położyła Trumpa na przykrywce uprzejmymi słowami, "a ty jesteś człowiekiem wielkiej odpowiedzialności", dodała w swojej bezpośredniej odpowiedzi na tweeta Trumpa: "Obym starał się bardziej korzystać z Twittera i więcej czasu na walkę ze zmianami klimatu? "