gwiazdek

Donald Trump i jego enigmatyczny Tweet bawią się w sieci

Anonim

Co to jest "covfefe"?

Donald Trump (70) ma dokładnie jedną aplikację na swoim telefonie. To nie kto dziwne, Twitter. W końcu 70-latek jest znany z nadmiernego świergotania. Ale najnowszy tweet od prezydenta USA jest tajemnicą. W sieci reakcje są odwrotne.

"Pomimo negatywnej kooperacji prasowej", po angielsku: "Pomimo negatywnej opinii prasowej", Trump napisał do późnej nocy w środę w swoim tweecie. Po dziwnym stworzeniu słowa łamie zdanie, najwyraźniej w środku, z. Od tego czasu tweet został usunięty.

Sieć zna odpowiedź

Ale co Trump chciał nam powiedzieć? Jedno jest pewne, chodzi o jego ulubionego wroga: prasę. Przypuszczalnie jest to tylko literówka i Trump chciał napisać relację, więc niektórzy użytkownicy spekulują. Inne mają zupełnie inne, o wiele bardziej zabawne wyjaśnienia.

Czy "covfefe" po rosyjsku "Jestem za kulisami"? Użytkownik jest co najmniej tego pewien.

Fani kina wydają się szczególnie kreatywni: "Jeśli ktoś płacze, przestaje, mija, blabber, to już koniec #covfefe", pisze użytkownik na podstawie filmu "Fight Club".

Kolejne tweety: "Teraz w końcu wiemy, co Bill Murray szepnął do Scarlett Johansson na końcu Lost in Translation."

Odpowiedź jest dość prosta: "covfefe" to "potrzeba porannej kawy do toalety na kawę Fiffi # covfefe", opublikował Userin.

Inny użytkownik martwi się o rosnącą długość życia zawodowego - nawet wśród seniorów: "Za dwa tygodnie Donald Trump będzie miał 71 lat. Czy naprawdę chcemy, aby ludzie pracowali dłużej i dłużej? #Rente" - pisze.

Wkrótce po tweecie było już kilka wpisów w "Urban Dictionary". Wyjaśnienie w słowniku online słów, zwrotów i nazw w języku angielskim brzmi: "Jeśli chcesz napisać" zasięg ", ale masz za małe ręce na klawiaturę."

Sam Trump odpowiada

W międzyczasie Trump również wypowiedział się - oczywiście z tweetem. Nie przedstawił żadnych wyjaśnień. Zamiast tego robi rodzaj quizu i pyta: "Kto może zrozumieć, co znaczy" covfefe ", dobrze się bawić!", Pisze.