gwiazdek

Donald Trump jest w centrum uwagi mediów - ale gdzie jest First Lady Melania?

Anonim

Mała obecność w mediach

Kilka dni temu, zapytanie o zdanie "Gdzie jest Melania Trump?" szybko w USA. Cztery razy więcej osób niż zwykle zapytało Google, gdzie znajduje się First Lady Melania Trump (47), jak zapowiedziała wyszukiwarka. Prawdopodobnie większość ludzi była ciekawa, czy będą towarzyszyć prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi (71) podczas swoich 17-dniowych wakacji. O ile codzienne wiadomości od niego - czy to w mediach, czy za pośrednictwem Twittera - Pierwsza Dama trzyma w tle niski profil. Możesz zadać sobie pytanie: co robi Melania Trump?

Po stronie męża

Gdzie ona jest, jest stosunkowo jasne: zaledwie dwa dni temu uczestniczyła w stronie Donalda Trumpa na spotkaniu na temat uzależnienia od opiatów. Jednak to, co napędza Pierwszą Damę, jest mniej łatwe. Mimo że stale pokazuje stronę męża, ma stosunkowo mało ekspozycji mediów. Syn Człowieczy Barron (11) powinien być z nią przede wszystkim. Ale wspomniana sesja może również dostarczyć więcej wskazówek.

Czy uzależnia się od uzależnienia?

Tytuł Pierwsza Dama nie przynosi oficjalnego biura, ale wiele oczekiwań. Żony amerykańskich prezydentów, wśród innych reprezentatywnych zadań, są zwykle poświęcone sprawie charytatywnej. Melania Trump proklamowała cyberprzemoc jako swojego hobbyhorse podczas kampanii wyborczej męża. Jak dotąd nie ma wiele do zobaczenia. Krytycy uznali tę kwestię za niefortunny wybór, Donald Trump znany jest z częściowo obraźliwych tweetów.

Teraz Melania Trump poświęciła się problemowi narkomanii nie tylko dzięki wspomnianemu spotkaniu, ale także tweetowi - jej pierwsze od ponad tygodnia. "Opiaci niszczą naszą młodzież / ludzi. Spotkajmy się dziś z Prezydentem i Ministrem Zdrowia Tomem Cenkiem, aby pomóc" DRINK DRINK ". Dlatego też przyjmuje się, że pierwsza dama zamiast cyberprzemocy rozwiała problemy związane z uzależnieniami w USA. Czy to prawda, nie jest jeszcze znana, ponieważ od tweeta Melania po raz kolejny radio ciszy.