gwiazdek

Donald Trump: Tak reaguje na załamanie Oscara

Anonim

Uważa, że ​​zna powód załamania Oscara

Wszyscy czekali na jego reakcję, teraz w końcu tu jest! Podczas rozdania Oscarów nie tylko gospodarz Jimmy Kimmel wielokrotnie wyśmiewał Donalda Trumpa. Przysłowia skierowane do prezydenta USA przeszły przez całą ceremonię wręczania nagród, a Ty co minutę czekałeś na reakcję na Twitterze. Na próżno.

Trump milczał, ponieważ jego okoliczności były naprawdę długie

A także z powodu kłopotliwego załamania Oscara, prezydenta USA Donalda Trumpa (70), milczał przez niezwykle długi czas. Ale potem skomentował - ale nie tak jak zwykle na swoim kanale na Twitterze, ale na stronie "Breitbart News", która znana jest z prawicowej orientacji. I widocznie on także chce znać powód, dla którego "La La Land" został nagrodzony Najlepszym Obrazem zamiast "Moonlight".

"Zabrało to splendor z Oscarów"

"Byli tak skoncentrowani na polityce, że nie radzili sobie w końcu z końcem, to było trochę smutne" - powiedział Trump, opisując swoje wrażenia z 89. Nagrody Akademii. "Zabrało to splendor z Oscarów, nie czułem się jak urzekający wieczór, już odwiedziłem Oscary i tym razem brakowało czegoś specjalnego, a to, jak się skończyło, było bardzo smutne."

Sam prezentujący Jimmy Kimmel (49) wywołał wiele ośmieszania i krytyki nowego prezydenta USA. Niezwykła cisza na stronie Twittera Trumpa spowodowała zamieszanie podczas ceremonii wręczenia nagród. "Jesteśmy tutaj od ponad dwóch godzin, a Donald Trump nawet o nas nie napisał, zaczynam się o niego martwić, " powiedział zaniepokojony Kimmel.