gwiazdek

Donald Trump: W ten sposób Chelsea Handler, Cher & Co. reaguje na jego lekceważące uwagi

Anonim

Tak mówią Chelsea Handler, Emmy Rossum, Cher & Co

Problemy, które przyciągnęły kobiety w kampanii wyborczej po jego stronie, sprawiły, że od samego początku był Donald Trump (70). Teraz pojawiła się taśma z 2005 roku, która mogłaby dać mu resztę z tą grupą wyborców. Jest to rozmowa pomiędzy Trumpem i prezenterem Billy Bushem (44). Treść rozmowy, którą najwyraźniej nie znali mężczyźni, została nagrana: daremna próba Trumpa o zamążpójście do łóżka. "Włączyłem go, ale zawiodłem, przyznaję." Próbował uprawiać z nią seks, powiedział. Podczas trzytygodniowej rozmowy opublikowanej przez "Washington Post" Trump mówił lekceważąco o kobietach.

Republikanin kandydat na prezydenta kontynuował w filmie: "Jestem automatycznie na pięknych kobietach, po prostu całuję je, nie czekam." Jeśli jesteś sławny, nie ma problemu. "Jeśli jesteś gwiazdą, to ci pozwolą." Nawet wtedy, gdy może dotknąć kobiety wszędzie, Trump poślubił świeżo swoją żonę Melanię (46). Oburzenie na wideo jest oczywiście świetne.

"Nie jesteśmy lalkami gumowymi"

"Panie, nie jesteśmy jednorazowymi gumowymi lalkami dla przyjemności bogatych mężczyzn" napisali na przykład piosenkarka Cher (70). Potem pisze, że miała też straszne doświadczenia ze "znaczącymi, bogatymi" producentami filmowymi. Piosenkarka i aktorka Emmy Rossum (30) dodaje: "Donald Trump myśli:" jeśli jesteś gwiazdą, możesz zrobić wszystko z kobietami, dobrze, nie możesz mnie zmusić do wybrania ciebie "- a następnie wysłać za obrazą pustyni. Komik Chelsea Handler (41) argumentuje nawet za zmianą płci dla Trumpa, aby mógł dowiedzieć się, jak to jest być "po drugiej stronie niego".

Dla reżysera Judda Apatowa (48) jasne jest, że Trump pokazał teraz, kim jest "kłamcą". Aktor Billy Eichner (38) określił Trumpa jako "potwora", a jego działania jako "napaści seksualne". A 63-letni Jeb Bush, wybitny polityk Partii Republikańskiej i brat byłego prezydenta George'a W. Busha, napisał na Twitterze: "Jako dziadek dwóch drogich dziewczyn, myślę, że nie ma żadnego usprawiedliwienia dla powtarzania nikczemnych komentarzy Donalda Trumpa na temat kobiet zadośćuczynić ".

Donald Trump i tak próbuje i od tego czasu przeprosił za swoje nieprzyzwoite komentarze. Nigdy nie powiedział, że był idealną osobą, więc jego reakcją na wideo. "Powiedziałem kilka rzeczy, których żałuję, i zawarte w nim oświadczenia, które zostały opublikowane w tym filmie, które ma ponad dziesięć lat, są uwzględnione."