gwiazdek

Donald Trump: Snoop Dogg pokazuje go jako klauna w nowym teledysku

Anonim

Na Twitterze

Raper Snoop Dogg (45, "Coolaid") złapał gniew prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. W poniedziałek teledysk do jego nowej piosenki "Lavender" został wydany na Youtube. Pokazuje w sekwencji, jak Snoop Dogg celuje pistoletem w osobę podobną do Trumpa. Reakcja amerykańskiego prezydenta przyszła - nie dziwi - przez Twittera. 70-letni tweetował: "Czy możesz sobie wyobrazić, co by krzyczał, gdyby Snoop Dogg celował i strzelił w prezydenta Obamę?

Ponadto Trump twierdził, że kariera rapera zawiodła. Czy Snoop Dogg będzie pod wrażeniem? Albo odpalić? W wywiadzie dla amerykańskiej witryny Billboard, raper powiedział o idei klipu: "Cały świat się teraz kręci, a koncepcja (na potrzeby filmu) po prostu podsumowuje rzeczywistość, ponieważ jeśli spojrzymy na polityków W tej chwili widzisz tylko klaunów. "

W sieciach społecznościowych reakcje na wideo są mieszane. Niektórzy uważają to za pozbawione smaku, przecież prezydenci w USA już zostali zamordowani. Inni lubią ideę, która za tym stoi. Piosenka jest głównie skierowana przeciwko policji w Ameryce. Snoop Dogg nie wywołał kontrowersji po raz pierwszy. Był zwolennikiem legalizacji marihuany od lat i był jeszcze bardziej zadowolony, że stało się to w Kalifornii od wyborów w listopadzie 2016 roku.