gwiazdek

Donald Trump: Jego niewypowiedziane związki z kobietami

Anonim

Donald Trump i kobiety - rozdział, który mógłby kosztować go jego karierę polityczną. Samozwańcza koneserka zazwyczaj kultywuje niegrzeczne, prymitywne seksistowskie podejście do płci żeńskiej. Trump uważa, że ​​to zabawne. On jest po prostu nieskazitelnym macho, uważa 69-latek. Prawdę mówiąc, zachowuje się jak topór w lesie.

Zgłoś w "NY Times"

"New York Times" wystrzelił teraz w mężczyznę, który chce zostać prezydentem Stanów Zjednoczonych dla republikanów, dziennikarską burtą, która może poważnie wpędzić Trumpa w kłopoty. W raporcie mówi 15 kobiet, co świadczy o chamstwie Trumpa i nieludzkim wizerunku kobiet.


"Myślałem, " O mój Boże, obrzydliwe ""

Jego dawna dziewczyna, była modelka Rowanne Brewer Lane, opowiada, jak poznała miliardera. To było na początku lat 90., miała 26 lat, miał 44 lata. Brewer otrzymał zaproszenia na imprezę w basenie w Trump. Ponieważ nie miała bikini, dał jej jeden. Po zmianie ubrania zabrał ją z powrotem na basen i krzyknął do innych gości: "To jest wspaniała dziewczyna z Trump, nie sądzisz?"

Trump był przez wiele lat szefem różnych konkursów piękności. Temple Taggart, która uczestniczyła jako Miss Utah, pamięta, jak wyobrażała sobie 50-latka, miała zaledwie 21 lat: "Po prostu pocałował moją wargę, pomyślałem:" O mój Boże, obrzydliwy ". "Taggart mówi dalej:" Był wtedy żonaty z Marla Maples, co nie powstrzymało go od całowania innych dziewcząt, które właśnie osiągnęły pełnoletność. "

Miss California 2009, Carrie Prejean, wzięła udział w konkursie Trumpa jako 21-latek. Widziała, jak zwracał się do panny Alabamy: "Chodź tutaj". Powinien był ją zapytać: "Kto jest tutaj najpiękniejszą kobietą?" Dziewczyna powiedziała: "Masz na myśli oprócz mnie?" Uh, lubię pannę Arkansas, jest urocza. " Trump: "Nie obchodzi mnie, czy jest urocza czy nie, chcę wiedzieć: czy jest gorąca?"

Nienawidzę Megyn Kelly i inne osobowości telewizyjne

Donald Trump, poślubiony w trzecim małżeństwie z dawną modelką Melania Trump, lat 45, najwyraźniej uwielbia wręcz obrażające kobiety pod okrzykami swoich naśladowców. Aktorka Rosie O'Donnell (54, "Beautiful Girls") określiła go jako "grubego" i "brzydkiego". W swojej audycji "The Celebrity Apprentice", powiedział zawodnikowi: "To musi być piękne zdjęcie, kiedy idziesz na kolana", jak pisze New York Times.

O moderatorze Megyn Kelly (45 lat), która spotkała go już w lecie 2015 roku podczas telewizyjnej debaty z jego mizoginicznymi powiedzonkami, skarcił wtedy i powiedział "CNN": "Z ich oczu wylała się krew, wszędzie wypłynęła krew". A o popiersiu aktorki Carmen Electry (44, "Date Movie"), skomentował w programie radiowym Howarda Sterna: "Ta praca na łobuzach jest okropna, wyglądają jak dwie latarnie wystające z ciała. "

Zwłaszcza dziennikarze zachowują się niemożliwie. "Ona jest nieatrakcyjna - z zewnątrz i od wewnątrz - w pełni rozumiem, dlaczego jej były mąż zostawił ją dla mężczyzny - podjął dobrą decyzję", napisał na Twitterze o publicystce Arianna Huffington (65).

Plebiscyty przeciwko konkurentom

Szczególnie lubi politycznych konkurentów. "Spójrz na tę twarz, czy ktokolwiek wybierze tę twarz, czy możesz to sobie wyobrazić, to jest twarz naszego następnego prezydenta, to znaczy, ona jest kobietą i nie powinienem mówić nic złego o niej, ale tak naprawdę, ludzie, No dalej, poważnie? ", Powiedział o 61-letniej Carly Fiorinie, swojej republikańskiej rywalce w wyścigu prezydenckim Rolling Stone. Hillary Clinton (68), arcy-rywalka po stronie demokratycznej, jest prezentowana codziennie dzięki opiniom Twittera Trumpa. Nie zawsze tak było, są zdjęcia z trzeciego wesela Trumpa w 2005 roku. Możesz zobaczyć Hillary Clinton i jej męża, byłego prezydenta Billa Clintona (69), który uśmiecha się do pary młodej.

Trump przechwalał się możliwościami, jakie ma z kobietami. "Ladies 'Man" stoi pod jego zdjęciem w szkolnym roczniku, tak jak portret "New York Times". Dużo rozmawiał o swoim ekstrawaganckim życiu seksualnym i był stałym gościem w audycji radiowej swojego starego przyjaciela Howarda Sterna (62), gdzie wielokrotnie strzelał do celebrytek.

Strona "Buzz Feed" zebrała seksistowskie hasła Trumpa z audycji radiowej Howarda Sterna. Między innymi powiedział krótko po śmierci księżnej Diany, że "może mieć" je. Później mówi się, że zwariował w wywiadzie. "W" Playboyu "przyszły prezydent doprowadza go do skrajności, a kiedy zapytano go, czy bierze Viagrę, Trump powiedział:" Po prostu nigdy tego nie potrzebowałem ". czy potrzebuje "anty-viagry". Coś, co ma odwrotny skutek. "

Problemy są wzajemne

Tymczasem Trump zdał sobie sprawę z niebezpieczeństwa swoich wypowiedzi. Próbuje umniejszyć swój wizerunek jako moby-playboy i lubi dać rodzinę. Nie pamiętał, z iloma kobietami miał romans, mówi Trump w New York Times. "To mniej niż myślisz, nie jestem tym, który naprawdę kochał flirtować."

Być może tak jest, ponieważ jako flirt nie można oznaczyć swoich pulchnych powiedzeń z najlepszą wolą. "Problem Trumpa z kobietami opiera się na zasadzie wzajemności, a około 70% głosujących odrzuca ją", pisze Neue Zürcher Zeitung.

Ale teraz Trump musi uporać się z zarzutami o zupełnie innym kalibrze: na początku maja pewna Katie Johnson (34) twierdziła, że ​​Trump zgwałcił ją przez 22 lata na sekstach pedofilskiego miliardera Jeffreya Epsteina (63) przez wiele miesięcy jako "niewolnicę seksualną", Miała wtedy tylko 13 lat. Johnson złożył 100 milionów dolarów za szkody w Kalifornii, podał Daily Mail. Jeśli zarzuty są słuszne, może nigdy nie być prezydentem USA o imieniu Trump, ale w najlepszym wypadku zatrzymanym.