gwiazdek

Donald Trump chroni swojego syna Barrona po wspólnym ataku

Anonim

"To nie jest łatwe"

Prezydent USA Donald Trump i jego rodzina muszą znosić wiele. Codziennie są zakryte w sieci i w telewizji z kpiną i kpiną. Nawet dziesięcioletni syn Trumpa, Barron, nie jest oszczędzony. Już teraz musiał brać więcej, niż mogą znieść niektórzy dorośli. Teraz Trump poszedł jednak zdecydowanie za daleko, a 70-latek znalazł jasne słowa na bardzo specyficzny tweet.

Co się stało? Katie Rich, autor satyrycznego show "Saturday Night Live", napisała na Twitterze podczas inauguracji Trumpa 20 stycznia, że ​​Barron będzie prawdopodobnie pierwszym amerykańskim bandytą, którego można będzie uczyć w domu. Przejście graniczne, które dotychczas nie istniało, a także jest błędne. Ponieważ: Barron nie jest nauczany w domu, ale chodzi do prywatnej szkoły w Nowym Jorku.

Trump oddaje strzał

Teraz Trump rozmawiał w wywiadzie z konserwatywnym prezenterem telewizji Fox News Seanem Hannity i ostro skrytykował pisarza gag. Nazwał Richa "okropnym" autorem. Ponadto cały program był "zły" i "nie zabawny". Ponadto atak na jego syna był "wstydem" dla stacji NBC. Moderator wspiera także Trumpa, jak donosi portal amerykański "Entertainmet Weekly": "Okropnie, on jest wspaniałym chłopcem" - mówi Hannity. Trump kontynuuje: "Nie jest to dla niego łatwe, uwierz mi."

Rich wymazał jej tweet po ostro krytykującej ją i autora, który pracował dla "Saturday Night Live" przez ponad trzy lata, został zawieszony przez stację na czas nieokreślony. Rich przeprosił, także za pośrednictwem Twittera.