gwiazdek

Parodia Donalda Trumpa Dietera Hallervordena: Co najwyżej mimowolnie śmieszne

Anonim

Po wideo Erdogana

Prezydent USA Donald Trump często był podstawą parodii w krótkim okresie swojej kadencji, podobnie jak wielu jego poprzedników w całej swojej karierze. Teraz Dieter Hallervorden (81, "Jego ostatni wyścig") wskoczył na modę i opublikował satyryczny film na YouTube. Niestety "Jestem prezydentem" nie wyśmiewa się ze mnie.

Jeśli złe parodie Trumpa z niezliczonych "XY sekundowych" filmów naprawdę uderzyły w ich pąki, "Jestem prezydentem" też nie będą ciepłe. W najlepszym (lub najgorszym) sposobie rymowania lub umierania Hallervorden szydzi z manier Trumpa, jego podejrzanych praktyk biznesowych i tak, nawet jego fryzura. Mógłbyś to zrobić, ale niestety film stracił żart, a więc raczej mimowolnie zabawny.

Nie pierwsze polityczne wideo

To nie pierwszy raz, kiedy Hallervorden poświęcił się światowej polityce. Zwłaszcza z krytyczną opinią tureckiego prezydenta Recepa Tayyipa Erdogana i towarzyszącym mu teledyskiem "Erdogan, pokaż mi", który wywołał w kwietniu 2016 r. W gorących dyskusjach. W tym czasie Hallervorden solidaryzował się z neo-satyryrem ZDF Janem Böhmermannem.