gwiazdek

Donald Trump: tymi słowami wywołał potrząśnięcie głową

Anonim

Możesz polegać na Donaldzie Trump - przynajmniej jeśli chodzi o duże usta amerykańskiego kandydata na prezydenta. Jego wypowiedzi wypełniają całe książki - takie jak praca "Ponieważ po prostu wyglądam bardzo dobrze" (Rowohlt) autorstwa Moritza Piehlera, która zostanie wkrótce opublikowana. 14 czerwca 2016 roku kontrowersyjny polityk i przedsiębiorca będzie miał 70 lat.

Donald Trump: "Miłą rzeczą jest to, że jestem bardzo bogaty".

Aby uczcić ten dzień, jest 35 stwierdzeń, którymi wywołał poruszenie i potrząsa głową:

Trump o Kristen Stewart

1. "Niezwykle wiarygodne źródło o nazwie moje biuro i powiedział mi, że akt urodzenia Baracka Obamy jest fałszywy." (Twitter, 2012)

2. "Robert Pattinson nie powinien brać Kristen Stewart z powrotem, zdradziła go jak psa i zrobi to jeszcze raz, popatrz, on zasługuje na więcej." (Twitter, 2012)

3. "Arianna Huffington jest nieatrakcyjna - z zewnątrz i od wewnątrz całkowicie rozumiem, dlaczego jej były mąż zostawił ją dla mężczyzny - podjął dobrą decyzję". (Twitter, 2012)

4. "To naprawdę nie ma znaczenia, co piszą media, o ile masz młody i piękny tyłek". ("Esquire", 1991)

5. "Zamierzam zbudować wielki mur - i nikt nie buduje murów lepiej ode mnie, uwierz mi - i zbuduję je bardzo tanio, zbuduję duży, duży mur na naszej południowej granicy i zapłaci Meksyk za tę ścianę ". (Wystąpienie, czerwiec 2015)

6. "Kiedy Meksyk wysyła swoich ludzi, nie wysyłają swoich najlepszych, wysyłają ludzi, którzy mają wiele problemów, przynoszą narkotyki, popełniają zbrodnie, są gwałcicielami, a niektórzy, jak mniemam, są dobrymi ludźmi". (Wystąpienie, czerwiec 2015)

7. "Nasz wielki afroamerykański prezydent nie ma pozytywnego wpływu na chuliganów, którzy szczęśliwie i rażąco niszczą Baltimore". (Twitter, 2015)

Trump o Rosie O'Donnell

8. "Gdybym zrobił" The View ", wystrzeliłbym Rosie O'Donnell, to znaczy, zobaczyłbym ją w tej grubej, brzydkiej twarzy i powiedziałaby:" Rosie, jesteś zwolniona. " ("Entertainment Tonight", 2006)

9. "Wszystkie kobiety z" Ucznia "flirtują ze mną - świadomie lub nieświadomie, ale tego można było się spodziewać." ("Jak się wzbogacić", 2004)

10. "Obecnie jednym z kluczowych problemów jest to, że polityka to taki wstyd, że dobrzy ludzie nie wchodzą w politykę." ("The Advocate", 2000)

11. "Miłą rzeczą jest to, że jestem bardzo bogaty". ("Good Morning America", 2011)

12. "W Nowym Jorku jest zimno i pada śnieg, potrzebujemy globalnego ocieplenia." (Twitter, 2012)

13. "Gdyby Ivanka nie była moją córką, może dałbym jej randkę." ("The View", 2006)

14. "Moje palce są długie i piękne, takie jak, zostały dobrze udokumentowane, różne inne części mojego ciała." ("Strona Sześć", 2006)

15. "Nigdy nie widziałem szczupłej osoby pijącej dietetyczną colę". (Twitter, 2012)

16. "Jedyna różnica między mną a innymi kandydatami polega na tym, że jestem bardziej szczera, a moje kobiety są piękniejsze". ("New York Times", )

Trump o swojej inteligencji

17. "Mój Twitter jest teraz tak potężny, że mogę pozwolić moim wrogom mówić prawdę." (Twitter, 2012)

18. "Moje IQ jest jednym z najwyższych - a wy wszyscy o tym wiecie! Proszę nie czujcie się głupio i niepewnie, to nie jest wasza wina." (Twitter, 2013)

19. "Mam tylu wspaniałych przyjaciół, którzy są gejem, ale jestem tradycjonalistą". ("New York Times", 2011)

20. "Dla osoby z płaskimi klatkami, trudno jest być super gorącym." ("Howard Stern Show", 2005)

21. "Kłamliwy Ted Cruz właśnie użył zdjęcia z Melanii podczas sesji zdjęciowej" GQ "w swojej reklamie, bądź ostrożny, Lies-Ted, albo rozpakuję twoją żonę!" (Twitter, 2016)

22. "Byłem tam, widziałem naszych gliniarzy i strażaków na 7/11, World Trade Center po tym, jak to się zawaliło, i widziałem tam największych ludzi." (Mowa, 2016)

23. "Gdyby Hillary Clinton była mężczyzną, myślę, że nie dostałaby pięciu procent, a co najlepsze, kobiety jej nie lubią." (Mowa, 2016)

Trump o swoim wyglądzie

24. "Krew wyszła z jej oczu, krew wyszła z niej, gdziekolwiek" (przez Megyn Kelly, CNN, 2015)

25. "Nie jest bohaterem wojennym, bo jest bohaterem wojennym, bo został schwytany, lubię ludzi, którzy nie zostali schwytani". (przez John McCain, przemówienie, 2015)

26. "Spójrz na tę twarz, czy ktokolwiek wybierze tę twarz, czy możesz to sobie wyobrazić, to jest twarz następnego prezydenta?" (o swojej byłej rywce Carly Fiorina, "Rolling Stone", 2015)

27. "Bardzo trudno jest mi zaatakować z powodu mojego wyglądu, ponieważ wyglądam tak dobrze." (NBC, 2015)

28. "Mógłbym stanąć na środku Piątej Alei i zastrzelić kogoś, a ja nie straciłbym wyborców". (Mowa, 2016)

29. "Chciałbym wrócić do waterboardingu, a ja do cholery, wrócę gorzej niż podtapianie". (Debata telewizyjna, 2016 r.)

30. "Będę najlepszym prezydentem pod względem miejsc pracy, które Bóg stworzył". (Przemówienie, 2015)

31. "Miała tylu facetów, że ja po prostu wyglądam jak dziecko". (o Angelinie Jolie, Larry King, 2006)

32. "Ustawia rekordy, które kiedyś nazywała się złą figurą." (o zadzie Kim Kardashian, "The Howard Stern Show", 2014)

33. "Kiedy Beyoncé poruszała swoimi zadziornymi biodrami w jej bardzo sugestywny sposób - gdyby ktoś to zrobił, stałby się narodowym skandalem - myślałem, że to śmieszne - uznałem to za nieodpowiednie." ("The Howard Stern Show", 2013)

34. "Byłoby naprawdę świetną rzeczą dla naszego kraju, gdyby zniknęli". (o Lenie Dunham i Whoopi Goldberg, "Fox & Friends", 2016)

35. "Musiała być pijana, kiedy wyszła za Russella Branda - ale przysłał mi bardzo miły list z przeprosinami". (przez Katy Perry, Twitter, 2014)