gwiazdek

Donald Trump ogłasza porozumienie klimatyczne: córka Ivanka Trump chciała go powstrzymać

Anonim

Trump ogłasza porozumienie klimatyczne

Wielu na nią liczyło, ale także Ivanka Trump (35) nie mogła powstrzymać ojca. Prezydent USA Donald Trump (70) faktycznie zrezygnował z międzynarodowego porozumienia klimatycznego. Wraz z mężem Jaredem Kushnerem (36) mówi się, że "pierwsza córka" broniła traktatu z całą mocą, w tym papieża i ekologa Al Gore'a. Bez sukcesu.

Zły klimat - także w pierwszej rodzinie

Matka trójki musiała porzucić drugą. Zwycięzcą tej doniosłej decyzji jest Steve Bannon (63). Konsultant Trump jest uważany za hardlinera i śmiał się podczas ogłoszenia wyjścia, według doniesień medialnych dosłownie w pięści. Mówi się, że powstrzymał Trumpa od zachowania lojalności wobec traktatu klimatycznego. Ivanka trzymała się z dala od ogłoszenia. Czy były zespół marzeń ojca i córki jest w kryzysie?

Ivanka jest uważana za ulubioną córkę Trumpa i reprezentuje pod wieloma względami przeciwieństwo jej ojca - jest zawsze umiarkowana, dyplomatyczna i dobrze przygotowana. Funkcje docenione przez wielu amerykańskich wyborców. Ivanka była w kampanii wyborczej jako tajna broń Trumpa. Od początku kwietnia jest oficjalnie zatrudniona jako doradca Białego Domu.

"Tam, gdzie nie zgadzam się z moim ojcem, on o tym wie i jestem całkowicie otwarty", powiedziała w swoim pierwszym oficjalnym wywiadzie dla amerykańskiego nadawcy "CBS". Ona tylko informuje opinię publiczną, jeśli się nie zgadza. Chce być pozytywną siłą dla dobra na świecie. Tym razem oczywiście się nie udało.