gwiazdek

Donald Trump Jr., Ivanka, Eric, Tiffany & Barron: To nowe pierwsze dzieci

Anonim

Nowe pierwsze dzieci

Imperium Donalda Trumpa (70) jest duże, jego rodzina też: przyszły prezydent USA ma pięcioro dzieci. I choć wszyscy są już za ojcem, kiełki nie mogą być bardziej różne. Od ulubionej córki do małego krawata - to dzieci Trumpa.

Donald Trump Jr.

Donald Trump Jr. (38), pierworodny swojego małżeństwa z Ivaną Trump, nie tylko nosi takie samo imię, jak jego ojciec, ale także pilnie go ściga: on też jest żonaty z byłym wzorem i ma pięcioro dzieci - na szczęście, nawet w tej samej konstelacji: trzech synów, dwie córki. Zawodowo jest aktywny jako wiceprezydent organizacji Trump, a także lubi kontrowersyjne oświadczenia polityczne. Mimo wszystkich swoich wysiłków nie dotarł do ukochanej Taty. Ktoś inny ma to miejsce:

Ivanka Trump

Jest najwyraźniej ulubieńcem tatusia i sprawia, że ​​Melania Trump jest zawodniczką Pierwszej Damy: Ivanka Trump (35) wspierała swojego ojca w kampanii wyborczej jak żadna inna, a poza tym zupełnie za nim stoi. Lojalność, którą docenia patriarcha rodziny. Już wcześniej zapowiedział, że Ivanka zajmie miejsce w kierownictwie grupy, jeśli zostanie prezydentem. Codzienne życie z trojgiem dzieci i małżeństwem z miliardem spadków Jared Kushner również przy okazji jest najstarszą córką Trumpa.

Eric Trump

Jeśli Ivanka Trump jest idealną Pierwszą Córką, Eric Trump (32) jest w jakiś sposób rodzinnym dubem. Ponieważ najmłodszy syn z małżeństwa z Ivaną Trump nie pozostawia faux pas. W wyborach w USA sam stawił się nawet karalny, ponieważ wysłał selfie z zakończonym głosowaniem. Nawet zdjęcia przedstawiające namiętnego łowcę z zabitą zwierzęcą ofiarą zostały częściowo skrytykowane. Mimo to jest także jednym z wiceprezydentów Imperium Trump.

Tiffany Trump

Tiffany Trump (23) jest często nazywana zapomnianą córką. Powód: Dorastała po rozwodzie swoich rodziców, szczególnie z matką Marla Maples w Kalifornii, na drugim końcu Stanów Zjednoczonych. W przeciwieństwie do starszego przyrodniego rodzeństwa, nie należy do grupy Trump. Do tej pory próbowała jako modelka i piosenkarka - obie niezbyt udane. W międzyczasie ma dyplom uniwersytecki w kieszeni i już żyje prawdziwym życiem luksusowym, które lubi umieszczać na Instagramie.

Barron Trump

Barron jest dzieckiem dzieci atutowych i jedynym potomkiem przyszłej pary prezydenckiej. W wieku dziesięciu lat chłopiec dokładnie wie, jak powinien zachowywać się prawdziwy Trump: zawsze nosi garnitur i krawat podczas publicznych występów, uwielbia golf, według matki. Tylko zmęczenie wciąż musi sobie poradzić - w przemówieniu wygrywającym Trumpa fotografowie złapali go ziewaniem.