gwiazdek

Donald Trump Jr .: Czy ta kobieta jest powodem rozwodu?

Anonim

Plotki o piosenkarce Aubrey O'Day

Jego ojciec, prezydent USA Donald Trump (71), jest obecnie pod presją domniemanego romansu z gwiazdą porno Stormy Daniels (39) w 2006 roku. Teraz są też pogłoski o Donaldzie Trump Jr. (40). Kilka dni temu syn Trumpa i jego żona Vanessa (40) potwierdzili we wspólnym oświadczeniu, że się rozwiedli. Para ma pięcioro dzieci wspólnych w wieku od trzech do dziesięciu lat. Początkowo mówiono, że rozwód tych dwóch osób powinien odbyć się bez uboju na terenie publicznym. Szczegóły wyciekły z problemów małżeńskich.

Wiele lat temu, zanim Vanessa Trump złożyła wniosek o rozwód z Donald Trump Jr., pojawiły się problemy, raporty "Strona szósta", strona z plotkami "New York Post". Podobno Trump miał oszukać swoją żonę w 2011 roku, mniej więcej w czasie, gdy była w ciąży z trzecim dzieckiem, z kandydatem na "The Celebrity Apprentice". Don Jr. był "doradcą" programu telewizyjnego, w którym jego ojciec był gospodarzem i zakochał się w Aubrey O'Day, 34-letniej piosenkarce grupy Danity Kane, pisze "Strona Six".

Prawdziwa miłość?

Podobno sprawa między nimi była poważna. Nieokreślone źródła twierdzą, że Vanessa Trump była zdruzgotana, gdy jej mąż powiedział jej, że wyjeżdża z powodu O'Daya. Według osoby, która się wtajemniczyła, w małżeństwie z Trumpami powinny być wcześniej problemy. I dlaczego trwało to do niedawna? Podobno Trump Sr. nalegał, aby jego syn zakończył związek ze śpiewakiem, cytowane jest inne źródło "strony szóstej". Według innych donosi, że był zmuszony przez swoją rodzinę do utrzymania małżeństwa.

W wyborczą noc 2016 O'Day ma napisać na Twitterze: "Moja historia, której nie powiedziałem, jest teraz warta miliony". Między wokalistą, który stał się sławny w 2005 roku poprzez reality show "Making the Band" i Trump Jr., powinien jednak dać prawdziwe uczucia, że ​​pieniędzy nigdy nie było, więc wtajemniczonych.

Również "Us Weekly" donosi o domniemanym romansie. Mówi się, że arkusz został potwierdzony przez kilka źródeł, które O'Day i Trump Jr. spotkali się do końca marca 2012 roku. Wtedy jego żona powinna się o tym dowiedzieć. Trump pozostał z Vanessą, po synu Tristanie, który urodził się w październiku 2011 roku, oboje nadal mają dzieci Spencer, urodzony w październiku 2012 roku, i Chloe, która urodziła się w czerwcu 2014 roku. Jej syn Donald Trump III ma dziewięć lat, córkę Kai Madison dziesięć.