gwiazdek

Donald Trump Jr. umawia się z modelką z bielizną

Anonim

Podczas trwającego rozwodu

Wszystko poszło szybko: Donald Trump Jr. (40) ma przy sobie kolejną nową kobietę, jak donosi amerykański portal "Strona Szósta". W związku z tym mówi się, że spotyka się kilka tygodni z dawną bielizną i Victoria's Secret Model Kimberly Guilfoyle (49). Syn amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa (71) rzekomo był widziany z nową miłością, w tym na przyjęciu dla nowego ambasadora w Niemczech, Richarda Grenella.

Cecha szczególna: dopiero w marcu Trump Jr. ogłosił separację swojej nadal żony Vanessy (40). Dwa złożone dokumenty rozwodowe w Nowym Jorku i uzgodnione z góry na wszystkie ważne szczegóły separacji, aby zapobiec walce z błotem. Para ma pięcioro dzieci razem.

Guilfoyle nie jest całkowicie nieznany w Imperium Trumpa. Od kilku lat pracuje jako prezenterka w konserwatywnym kanale telewizyjnym "Fox" i od dawna jest uważana za fankę Trumpów i ich politycznego światopoglądu. Po tym, jak prezydent USA oddzielił się od swojego rzecznika, Seana Spicer (46) około roku temu, stawiła się w wywiadzie na stanowisku i chciała jego pracy. Teraz mogła zbliżyć się nieco do swojej nowej miłości do władzy.