gwiazdek

Donald Trump jest niepożądany na Gali MET

Anonim

Był integralną częścią od lat

W pierwszy poniedziałek maja tradycyjnie odbywa się Gala MET. Wydarzenie, które odbędzie się w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku, to spotkanie z kimś, kto z Hollywood. Jednak dla amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa (71) i jego żony Melanii (48) wydarzenie ma zupełnie inne znaczenie: były potentat biznesowy, który odbył się w 2004 r. Na gali MET na rękę Melanii.

W tym czasie dzisiejsza Pierwsza Dama została sfotografowana swoim pierścionkiem zaręczynowym, za który według doniesień "Forbesa" Trump miał zapłacić pełną cenę 1, 5 miliona dolarów. Magazyn opiera się na informacjach od jubilera Graff Diamonds. Sam Trump powiedział w wywiadzie dla "The New York Times", że otrzymał rabat w wysokości 1 miliona dolarów.

Trump i jego żona byli od lat integralną częścią Gali MET. Ale dzisiaj tak nie jest. Anna Wintour (68 lat), redaktorka naczelna amerykańskiego magazynu Vogue i patronka tego wydarzenia od wielu lat, powtórzyła to ostatnio w spektaklu z ubiegłego października "The Late Late Show" z udziałem Jamesa Cordena.

W serialu Wintour miał wybór jeść lub odpowiadać marynowanym wieprzowinom, które nigdy nie otrzymają wyłącznego zaproszenia na galę MET. Po głośnym śmiechu odpowiedziała: "Donald Trump". To, czy Trump otrzymał zaproszenie, zostanie ujawnione wieczorem, gdy Gala MET otworzy swoje drzwi o godzinie 16 (czasu lokalnego).