gwiazdek

Donald Trump w Białym Domu: życie jak na wysypisku śmieci?

Anonim

Mówca zaprzecza stwierdzeniu

Czy dlatego Donald Trump (71) tak często odwiedza swój klub golfowy w Bedminster w New Jersey? Jak poinformowała strona internetowa "Golf.com", Prezydent USA powiedział w kręgu niektórych członków klubu, jak często mówi, ponieważ "Biały Dom to prawdziwy śmietnik".

Rzecznik Białego Domu zaprzeczył później, że to oświadczenie zostało kiedykolwiek złożone. Fakt jest taki: Trump ponownie spakował walizki, by pożegnać się w czwartek na dwutygodniowe wakacje w swoim klubie Bedminster.

Za rzekome twierdzenie o Białym Domu Trump był natychmiast krytykowany w mediach społecznościowych. 56-letni Paul Begala, były doradca byłego prezydenta Billa Clintona, lat 70, napisał na Twitterze: "Jeśli Donald Trump naprawdę sądzi, że Biały Dom jest wysypiskiem śmieci, to wielu z nas zarabia pieniądze na przeprowadzce spłacić go z powrotem do Wieży Trumpa. "

Chelsea Clinton, 37, napisała na Twitterze: "Dziękuję wszystkim odźwiernym, kamerdynerom, pokojowiczom, kucharzom, kwiaciarniom, ogrodnikom, hydraulikom, inżynierom i kierownikom Białego Domu za wszystko, co robicie każdego dnia."

Amerykański konserwatywny publicysta John Podhoretz (56) sprzeciwił się Trumpowi w ten sposób: "" Biały Dom jest prawdziwym wysypiskiem śmieci ", mówi człowiek bez smaku."