gwiazdek

Donald Trump nie ma prezentu urodzinowego dla swojej żony Melanii

Anonim

Donald Trump jest zbyt zajęty bieganiem i szukaniem prezentów

Pierwsza dama Melania Trump świętowała swoje 48. urodziny 26 kwietnia. Można by pomyśleć, że jej mąż, prezydent USA Donald Trump (71), dał jej piękny prezent. Ale tak nie jest, ponieważ rzekomo najpotężniejszy człowiek na świecie nie ma czasu na coś takiego.

Donald Trump nie dostał prezentu urodzinowego dla swojej żony

W wywiadzie telewizyjnym na koncercie Fox & Friends Donald Trump przyznaje, że nie miał czasu, aby zdobyć coś na urodziny swojej żony: "Wiesz, jestem zbyt zajęty bieganiem i szukaniem prezentów, ok?" W końcu pogratulował swojej małżonce w serialu na dzień ich honoru. "Happy Birthday, Melania" życzył swojej żonie, która była włączona przez telefon.

Wysłał jej także "ładną kartkę i piękne kwiaty" - powiedział Donald Trump. Nie wydawał się być całkiem zadowolony z tej sprawy, gdyż uwielbiał swoje faux pas bardzo krótko - z obawy przed prowokowaniem walki w domu. "Może nie dałem jej tak dużo" - powiedział 71-latek. "Lepiej nie mówię o tym, bo inaczej wpadnę w kłopoty".

Urodziny w domu z rodziną

Według rzeczniczki Melanii, Pierwsza Dama świętuje swój dzień honoru z całą rodziną w domu. Okazja dla Donalda Trumpa, aby uzyskać odpowiedni prezent dla swojej żony. W przeciwnym razie błogosławieństwo w Białym Domu nadal może wisieć nader błędnie.