gwiazdek

Donald Trump: Czy skopiował mowę Witherspoon w "Naturally Blond" na Reese?

Anonim

Zawsze te przemówienia o plagiacie

Jako blond naiwna modelka Elle Woods, Reese Witherspoon (41) w komedii "Naturally Blond" od 2001 r. Do Harvardu. W trakcie komedii romantycznej rozwija się dalej, a następnie wygłasza mowę zamykającą, w której nazywa swoich kolegów "pasją, odwagą do własnego przekonania i - co najważniejsze - z ufnością" wychodzi na świat. Dokładnie to też poradziło prezydentowi USA Donaldowi Trumpowi, absolwentowi Liberty University w Lynchburgu, w uderzająco podobnym brzmieniu.

Podobieństwa przyciągnęły uwagę gospodarza "Tonight Show" Jimmy'ego Fallona (42), który oczywiście wyśmiał go. Oczywiście, Trump miał coś więcej do powiedzenia, ale podobieństwa niektórych fraz są naprawdę niesamowite. Zwłaszcza koniec przemówienia, który zrobił Fallon i publiczność. Od piskliwego "Zrobiłeś to" to dudnienie w niewątpliwie atutowy sposób "Zrobiłem to".

Czas na innych autorów przemówień

Być może rodzina Trumpa powinna wkrótce zainwestować w innych autorów przemówień, ponieważ już w lecie 2016 r. Donald Trump's First Lady Melania (47) wywołała oburzenie. Powtórzyła części mowy swojej poprzedniczki Michelle Obamy (53) niemal dosłownie. Melania Trump początkowo twierdziła, że ​​napisała dużą część swojej wypowiedzi z niewielką pomocą. Adwokat Trumpa, Jason Miller, oświadczył, że scenarzyści byli inspirowani życiowymi doświadczeniami Melanii. Nie wiadomo, czy były model miał coś wspólnego z mową męża.