gwiazdek

Donald Trump znowu hakuje u Arnolda Schwarzeneggera

Anonim

Arnie stawia opór przez Twitter

Donald Trump, lat 70, najwyraźniej nie znajduje się już w porządku obrad jako obecny prezydent USA, niż przeklinać wszystko i wszystkich za pośrednictwem Twittera - w tym Arnolda Schwarzeneggera (69). Nie chce jednak, aby usiadł sam i przeciwstawia się elokwentnie.

Po tym, jak w ostatnich tygodniach wpadł w rolę Schwarzeneggera ze względu na swoje słabe wyniki jako gospodarz programu telewizyjnego "The Celebrity Apprentice", "Terminator" udzielił wywiadu czasopismu "Empire", w którym powiedział prezydentowi USA dokładnie o tych kwotach. "Kiedy ludzie dowiedzieli się, że Trump nadal pracuje jako producent i zarabia pieniądze w trakcie pokazu, połowa widzów zaczęła bojkotować serial". Trump był gospodarzem programu przed jego prezydenturą. Schwarzenegger chce odmówić, jeśli zostanie poproszony o udział w kolejnym sezonie.

Nowy atak na Twitterze

Trump, który z kolei nie mógł tego odrzucić, po raz kolejny donosił na Twitterze. "Arnold Schwarzenegger nie wyjeżdża dobrowolnie" The Celebrity Apprentice ", został zwolniony ze swoich złych (nędznych) szans, nie mojego Sadowego zakończenia dla wielkiego show" - napisał wyraźnie urażony Trump. Dobrze, że Schwarzenegger nie padł na usta, ponieważ krótko po tym, jak odpowiedział na serwis informacyjny: "Powinieneś pomyśleć o nowym pisarzu żartów i sprawdzającym fakty, by się zaangażować."