gwiazdek

Donald Trump spałby z lady Di bez mrugnięcia okiem

Anonim

Wyszedł stary wywiad radiowy

Nowy dzień, nowe oświadczenie, o którym można tylko potrząsnąć głową. Obecny prezydent USA Donald Trump (71) oczywiście nie myśli zbyt wiele o kobietach, już to udowodnił. W starym wywiadzie radiowym z Howardem Sternem (63) z 2000 roku, który między innymi wykopał brytyjską "Daily Mail", dziś najpotężniejszy człowiek na świecie obraźliwy mówi o Lady Di, która zmarła prawie trzy lata wcześniej (1961-1997). ).

"Miły jak supermodelka"

"Myślę, że to świetnie" - mówi Trump. "Lady Di była naprawdę kobietą wielkiej urody", mówi, zanim odpowiedział na niewłaściwe pytanie, czy wolałby z nią spać, nie zastanawiając się dwa razy nad odpowiedzią "bez mrugnięcia". "Piękna jak supermodelka" była księżniczką. "Była szalona, ​​ale to są okoliczności towarzyszące, " kontynuuje niezakłócony. W podobny sposób już sobie radził. Najsmutniejsze w odkryciu starego obcinania? Nawet dziś - nawet jako prezydent - Trump ufa takim obraźliwym stwierdzeniom.

Diana nie interesowała się Trumpiem

Trump i Lady Di spotykały się kilkakrotnie podczas publicznych wydarzeń. Według "Daily Mail" mówi się, że wysłał jej ogromny kosz z kwiatami na swoje 35. urodziny wkrótce po ogłoszeniu rozwodu. W załączonym przesłaniu dzisiejszy prezydent USA rzekomo sugerował nawet, że ci dwaj powinni się spotkać. To nie wchodziło w grę dla księżnej Diany. Według brytyjskiej prezenterki, Seliny Scott (66), Lady Di, jak to mówią, "podrapała się" przed przedsiębiorcą.