gwiazdek

Donald Trump prawie grał w Sharknado

Anonim

Już się zgodził

Na długo zanim objął stanowisko prezydenta USA, Donald Trump (71) miał występy gościnne w kilku produkcjach telewizyjnych i filmowych. Ale najbardziej błyskotliwym punktem w jego filmografii byłaby z pewnością rola w filmie "Sharknado 3 Oh Hell No!" było. Choć brzmi absurdalnie, Trump był bliski wzięcia niewielkiej części na śmietnik - prezydenta USA.

Gdy producent David Latt ujawnił magazyn The Hollywood Reporter, główny aktor Sharknado, Ian Ziering (53, Beverly Hills, 90210) zaproponował Donalda Trumpa, którego znał z reality show Celebrity Apprentice. "A Donald powiedział tak, " mówi Latt. "Był szczęśliwy, gdy go o to pytano." Szef castingu Gerald Webb powiedział, że negocjacje są już zaawansowane i były już kontraktem na drodze do Trumpa, ponieważ jego prawnik Michael D. Cohen był niechętny.

Trump był tylko drugim wyborem

Powód: Trump pomyślał o prawdziwym kandydacie na prezydenta. "Może więc teraz nie jest najlepszy czas", cytuje prawnika Latt. Gdy zespół "Sharknado" rzucił się, aby wypełnić rolę z biznesmenem Marka Cubana (59), Cohen natychmiast zagroził procesem sądowym. "Powiedział coś w stylu:" Jak myślisz, Donald chciał to zrobić, pozwiemy Cię, zamkniemy całą produkcję! "

Cohen zaprzeczył tym zarzutom na żądanie "The Hollywood Reporter", ale potwierdził negocjacje nad gościnną rolą Trumpa. Trump prawdopodobnie nie żałuje, że sfałszował dziś fikcyjną prezydenturę. Nawiasem mówiąc, nie był pierwszym wyborem dla producentów: pierwotnie zamierzali Sarah Palin do roli.