gwiazdek

Donald Trump wygrywa: program telewizyjny po wyborach w USA

Anonim

Decyzja została podjęta

Wielu uważało, że to niemożliwe, teraz decyzja została podjęta: republikanin Donald Trump (70) zostaje 45 prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Po długiej i ekscytującej nocy wyborczej, oczywiście wynik wyborów w Stanach Zjednoczonych dotyczy także Niemiec. Co to oznacza dla polityki światowej i jak reagują obywatele? Liczne specjalne audycje odpowiadają na pytania i dostarczają prognozy. Tutaj znajdziesz przegląd.

od 07:30, n-tv: "Zmiana władzy w Białym Domu", aktualności

Po zmianie władzy w Stanach Zjednoczonych kanał informacyjny kilkakrotnie zgłasza i analizuje wynik i rezonans wyborów. Godziny: co pół godziny od 09:30, potem 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:55, 23:00 i 23:30.

09:00 zegar, Phoenix: Na miejscu: wybór wyborów: Ameryka wybrała, specjalna transmisja polityczna

W przeglądzie wyborczym - po długiej noc wyborczej - omówione zostaną obecne wyniki wyborów w USA. Prezentację poprowadzi Stephan Kulle.

09:25, Arte: Ameryka ma wybór, Clinton przeciwko Trumpowi, reportaż

Reportaż robi wrażenie w spolaryzowanej amerykańskiej kampanii wyborczej, różnych postaciach kandydatów i ich partii. Podobnie, Michael Kirk ilustruje napięcie w domu na prawdopodobnie najważniejszy dzień w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

19:25, ZDF: ZDF special - Ameryka wybrała specjalny program polityczny

"Specjalne raporty ZDF" na żywo z Waszyngtonu na temat wyników wyborów prezydenckich w USA w 2016 r. Moderator Matthias Fornoff analizuje wyniki i zadaje pytania o to, jak będzie się działo.

20:15, ARD: focus: Wybory w USA, specjalna transmisja polityczna

Wybory dobiegły końca, Ameryka zdecydowała. Moderator Ellen Ehni daje 15-minutowy punkt centralny wgląd w nastrój Amerykanów, raporty o reakcjach międzynarodowych i oświetla przebieg wyborów.