gwiazdek

Donald Trump strzela na Twitterze z Oprah Winfrey

Anonim

Zatruć strzały przeciw Oprah Winfrey

Donald Trump (71) strzela na Twitterze z trucizną rzutkami przeciwko gospodarzowi USA Oprah Winfrey (64). Powód: Trump nie zgodził się z najnowszym wydaniem programu "60 minut" Winfrey. Na Twitterze pozwolił, by jego niezadowolenie działało późno w niedzielę wieczorem.

Chce "odsłonić i pokonać"

"Właśnie zobaczyłem bardzo niebezpieczną Oprah Winfrey, którą kiedyś znałem bardzo dobrze przeprowadzając wywiad z grupą ludzi w 60 minut, pytania były stronnicze i stronnicze, fakty złe, mam nadzieję, że Oprah pracuje dla biura Prezydent Stanów Zjednoczonych, aby mogła zostać ujawniona i pokonana, tak jak wszyscy inni! "

O czym był program? Oprah przeprowadziła wywiady z siedmioma osobami, które głosowały na Donalda Trumpa i siedem osób, które nie głosowały na niego. Między innymi zapytała uczestników, co sądzą o planach podatkowych Trumpa, niezależnie od tego, czy uważają, że prezydent USA określił niektóre kraje, takie jak Haiti i niektóre państwa afrykańskie jako "kraje brudnej dziury" i czy Trump był na tyle odpowiedni dla Białego Domu. Najwyraźniej Donald Trump tego nie lubił.

Donald Trump nie boi się Oprah Winfrey

Jego motto: Atak! Ma nadzieję, że Winfrey będzie kandydować na prezydenta w wyborach do 2020 roku. Wydaje się być pewnym, że nie będzie miała szans przeciwko niemu. Sam Winfrey nie ma planu ucieczki. Przeciwnie, większość Amerykanów chce, aby legenda talk show przeniosła się do Białego Domu.

Trump: Prawnik potwierdza ciszę dla pornstar

Na Złotych Globach Winfrey zachwyciła się emocjonalnym przemówieniem, w którym ostro potępiła nadużywanie władzy w Hollywood. W rezultacie wiele osób widziało w niej odpowiedniego kandydata na stanowisko prezydenta. Winfrey nie skomentował jeszcze publicznie ataku na Twitterze przez Donalda Trumpa.