gwiazdek

Donald Trump: Wnuczek numer dziewiąty jest już w drodze!

Anonim

Pierwsze dziecko dla syna Eric

Jako polityk, prezydent USA Donald Trump (70) nadal jest zielenią. W innej czcigodnej roli ma już więcej doświadczenia - i może nadal zdobywać praktykę jako dziadek. Ośmiu wnuków ma już Trumpa. A we wrześniu przychodzi następny wnuczek. Następnie syn Trumpa, Eric (33), po raz pierwszy zostaje ojcem, zdradzając go na swoim koncie na Instagramie w poniedziałek. Jego żona Lara (33) spodziewa się syna. "Jesteśmy błogosławieni" - mówi Trump junior.

Jak nazwie się ten mały?

Według doniesień mediów w USA, para dowiedziała się już o ciąży na początku stycznia. Eric i Lara Trump poświęcili więc trochę czasu, aby przekazać ludziom szczęśliwe wieści. Może z powodu politycznych kłótni w nowej prezydencji Opa Trump? Jednak przyczyny zdrowotne są bardziej prawdopodobne. "Byłem bardzo wyczerpany na początku" - powiedziała Lara Trump. Tymczasem ona czuje się "naprawdę dobra". Przyszli rodzice nie mają jeszcze imienia dla swojego pierworodnego - zaniedbali swoje ulubione imię "Charlie" już jednym z ich psów.

Niezwykle Donald Trump nie rozmawiał jeszcze ze swoim dziewiątym wnukiem na Twitterze. Nawiasem mówiąc, najstarsza wnuczka Trumpa ma już dziewięć lat: Kai Madison przybył w maju 2007 roku jako córka Donalda Trumpa jr. i Vanessa Trump do świata. Niedawno, pod koniec marca 2016 roku, mały Theodore James ujrzał światło dzienne, trzecie dziecko Ivanki Trump i męża Jareda Kushnera.