gwiazdek

Pozostawiony samemu sobie: dlatego Sarah Lombardi była nieznajomą

Anonim

Koniec "wiecznej miłości"

Wieczorem 30 listopada wszystkie Niemcy w końcu poznają wszystkie szczegóły dotyczące rozłamu między Pietro (24) i Sarah Lombardi (24). W pierwszych klipach wydanych przez stację radiową RTL II z pokazu separacji "Sarah & Pietro - The Whole Truth" (21:15), dawna para "DSDS" daje głęboki wgląd. Przede wszystkim stwierdzenia Sary wskazują, że upłynęło sporo czasu między nimi.

W łezach Sarah wyjaśnia w zwiastunie serialu: "Wiem, że nigdy nie będzie dla niego pretekstu i nigdy nie planowałem zniszczyć naszej rodziny". Dlaczego więc została porwana przez byłego chłopaka? W krótkim filmiku, który pojawił się w programie RTL "Dzień dobry Niemcy", Sarah próbuje wyjaśnić: "W czasie, kiedy czułem, że nie dbam o Pietro, potrzebowałem kogoś, kto jest dla mnie ", powiedział 24-latek.

Pietro był zszokowany

Nawet Pietro, który wypowiadał się w drugim zwiastunie "wiecznej miłości" do Sary, pojawia się w klipie do słowa: "W pewnym momencie dostałem zdjęcie wysłane na początku. Myślałem, że to niemożliwe, ale nie jestem głupi. Nie było żałoby, nic, byłem zszokowany. "

Kto chce poznać całą prawdę o rozłące i chce wiedzieć, jak to będzie dalej z tymi dwoma i ich synem, Alessio, dostanie w środę wieczorem w około dwugodzinnym programie na RTL II możliwość zrobienia tego.