gwiazdek

Sam, sam! Księżniczka Sophia musi obchodzić swoje urodziny bez Carla Philipa

Anonim

Gdzie jest książę Carl Philip?

Princess Sofia ze Szwecji świętuje swoje 33 urodziny. Szwedzki sąd królewski również gratuluje oficjalnie na swojej stronie na Facebooku: "Dziś księżniczka Sofia skończy 33 lata. Wszystkiego najlepszego!", Mówi nowy portret żony księcia Carla Philipa ze Szwecji (38).

Urodziny bez ukochanej

Do tej pory, tak normalne, z wyjątkiem tego, że musi obchodzić te urodziny bez jej ukochanej. Ponieważ przebywa obecnie w odległym Hongkongu, jak poinformował pałac na swojej stronie głównej.

Pozostaje tam do jutra. Najpóźniej w niedzielę (10.12.), Jednak, gdy uroczystości rozpoczną się w ramach corocznej ceremonii wręczenia Nagrody Nobla, ponownie będzie z rodziną. Ponieważ wszyscy wezmą udział w ceremonii: król Karol Gustaw (71), królowa Silvia (73), księżniczka Wiktoria (40), książę Daniel (44), księżniczka Madeleine (35 lat), Christopher O'Neill (43) i książę i królowa,

Książę Carl Philip i Sofia z dumą pokazują całą rodzinę

Książę Carl Philip i Sofia Hellqvist oddały się po wielu latach związku w 2015 roku, JW. Pierwsze wspólne dziecko, Prince Alexander (1), urodziło się 19 kwietnia 2016 r. Jego brat, Prince Gabriel, podążył w dniu 31 sierpnia tego roku. W piątek został uroczyście ochrzczony.