gwiazdek

Allegra Curtis: Odwraca się do Niemiec z synem

Anonim

"Konieczna jest zmiana lokalizacji"

Allegra Curtis (51) chce opuścić Niemcy ze swoim synem Raphaelem (14) i przenieść się do swojego rodzinnego miasta, USA. Córka i wnuk Christine Kaufmann (1945-2017, "The Silent Angel") mieszkają obecnie w monachijskim mieszkaniu zmarłej aktorki z końca marca. "Tutaj wszystko nosi ślady przeszłości, konieczna jest zmiana lokalizacji, potrzebujemy świeżej bryzy", wyjaśnia Allegra ich decyzja przeciwko "Bild am Sonntag". Do końca listopada ekstrakt powinien był przejść przez etap. Meble chcą je oddać. Święta Bożego Narodzenia mają się odbywać w Miami, "aby odpowiednio się wyłączyć".

Szczególnie Raphael cierpi z powodu straty swojej babci, mówi Allegra. "Czasami dużo o nich rozmawiamy, przypominają nam, śmieją się, innym razem znów jesteśmy bardzo smutni." W USA Allegra chce pracować zgodnie z "BamS" jako redaktor i wizażystka. Jej syn ma pójść do liceum w przyszłym roku w Los Angeles, gdzie będą mieszkać.

Wcześniej jednak musi wrócić do Niemiec, aby ukończyć ósmą klasę, wyjaśnia Allegra. Jest przekonana, że ​​potrafi to zrobić z Raphaelem w USA. "Ameryka jest moim domem, nigdy nie czułem się jak w domu w Niemczech".