gwiazdek

Allegra Curtis: To były ostatnie słowa dla jej matki Christine Kaufmann

Anonim

Tak właśnie szeptała Allegra Curtis w uchu matki

Allegra Curtis (50) miał trudny tydzień. Córka Tony'ego Curtisa musiała pożegnać się z matką Christine Kaufmann kilka dni temu.

"Jeśli chcesz iść, a następnie stać się aniołem."

"Mama nie czuła się dobrze rano, odwołała swoje wizyty, chciała spać", Curtis opowiada "Bild am Sonntag" o dniu, w którym jej matka przyszła do szpitala około dwa tygodnie temu.

Aktorka powiedziała gazecie od ostatniego razu, kiedy zobaczyła matkę żywą w szpitalu. "Przycisnąłem ucho i wyszeptałem:" Mamo, jeśli nie chcesz jeszcze iść, walcz i wracaj do mnie, ale jeśli chcesz iść, to anioł i uważaj z góry na nas! " I ona to robi, czuję się bardzo silny. "

Stali tak blisko, jak nigdy dotąd

Po rozwodzie rodziców pod koniec lat sześćdziesiątych, Allegra dorastała ze swoją starszą siostrą Alexandra, na przemian z jej ojcem w Stanach Zjednoczonych i jej matką w Niemczech. Jednak po kilku latach Curtis nie zwrócił swoich dwóch córek do Niemiec po wizycie w Niemczech i uzyskał wyłączną opiekę nad dziećmi w stanach.

W miesiącach poprzedzających śmierć Kaufmanna byli tak blisko, jak nigdy przedtem. Curtis przeprowadziła się rok temu ze swoim synem Raphaelem w Kaufmann, mówi w "BamS". "Nazwałem ją moim" najdroższym wrogiem ", ale kochałem ją idolatycznie, zawsze byliśmy otwarci w swoich uczuciach, nie mamy otwartych relacji między sobą."

W ciągu ostatnich tygodni i miesięcy Curtis czuł się tak, jakby Kaufmann był bardziej spieszny niż zwykle. Jej matka nauczyła ją dużo więcej w domu. "Patrząc wstecz, wydaje się, że próbuje mnie przygotować do życia bez niej." I to jest dokładnie to życie bez matki, która czuje się jak koszmar dla Curtisa.