inny

Cała moc Kardashian: Hollywood leży u ich stóp!

Anonim

autor: Jessica Mazur

Nie można tego dłużej zaprzeczyć: Hollywood jest zdecydowanie w rękach Kardashian. W telewizji, ich reality show biegnie w górę iw dół, w drogeriach są ich perfumy, w domach towarowych powiesić kolekcje biżuterii i kioski są witane przez ich twarze i inne słynne części ciała. Kim, Kourtney i Khloe Kardashian, gdziekolwiek jesteś. A teraz trzy panie przejęły księgarnie!

Punktualnie do bożonarodzeniowego biznesu dobrze działający biznes, nie można zaprzeczyć, że trzy damy tak, to pierwsza autobiografia sióstr, które pojawiły się na rynku. Różowa, bezczelna książka nosi tytuł Kardashian Konfidential "i była dostępna do sprzedaży zaledwie przez tydzień, a raczej była dostępna na rynku, ponieważ 256-stronicowa książka została sprzedana w wielu sklepach od weekendu. na zewnątrz ", niewiarygodne, ale prawdziwe.

W książce Kim, Kourtney i Khloe rozmawiają o swoim życiu pod słońcem Kalifornii, a także udzielają rad i porad kosmetycznych. Na przykład, fani dowiadują się, że Khloe stracił niewinność, kiedy miała 14 lat, po tym jak powiedział jej, że jest chłopakiem, że jest starsza. Nigdy jednak nie radzi fanom uprawiania seksu, kiedy jesteś tak młody. "Jednak Kourtney ujawnia, że ​​jest fanatykiem czystości, zwłaszcza że jej lodówka musi być zawsze idealnie czysta i że nie może istnieć bez różowych rękawic czyszczących, dobry facet jest mile widziany, aby zatrzymać się do czyszczenia! A Kim pozwala jej czytelnikom wiedzieć, że Jennifer Lopez jest powodem, dla którego tak bardzo kocha swoje okrągłe dno, że prawie zemdlała, kiedy po raz pierwszy zobaczyła JLo na żywo. " czynienia.

Jeśli chcesz być tak piękna jak te trzy K, otrzymasz również kilka wskazówek, jak "dostać wskazówki" w książce, na przykład, czytelnik uczy się jak wykonać w domu Bikini Wax tak bezboleśnie, jak to możliwe. Jak postawić siebie w odpowiednim świetle w sesji zdjęciowej (np. Nigdy nie stosuj się do instrukcji fotografa!), A Kim mówi o bardzo miękkich stopach, ponieważ stosuje wazelinę raz w tygodniu i nosi grube skarpetki przez noc Moje uszy nie są teraz tak ekscytujące, ale jak już powiedziałem, książki odchodzą, jak gorące bułeczki, a fani z całego świata, którzy chcą wiedzieć, kiedy Kardashian Konfidential "wreszcie pojawiają się w ich własnym języku za pośrednictwem Twittera i strony internetowej Kim, już się ze sobą skontaktowali. Po Hollywood, Kardashianie podbijają nawet listy bestsellerów. Wielki. Lub powiedzieć to w języku Kardashian: zboczeniec ;-)

Pozdrowienia z Lalalandu wysyłają Jessica Mazur.