gwiazdek

Wszyscy kochają Meghan Markle, a szczególnie jej ubrania

Anonim

To, co nosi, szybko odchodzi

Nie była tak seksowna jak w roli telewizyjnej w kostiumach i nie tak elegancka jak Duchess Kate (35 lat). Ale kobiety świata wydają się zadowolone, tak jak Meghan Markle (36) przedstawiła się po stronie księcia Harry'ego (33). Akcesoria i stroje, które nosiła podczas Canadian Invictus Games, gdzie po raz pierwszy oficjalnie pojawiły się u boku Harry'ego, są bardziej pożądane niż kiedykolwiek wcześniej.

Na przykład firma produkująca okulary przeciwsłoneczne, które Markle nosił podczas odwiedzania meczu tenisa na wózku inwalidzkim z Harrym, zauważyła "efekt Meghan". Chociaż gwiazdy takie jak Rihanna, Gigi Hadid i Jessica Alba zostały dostrzeżone w okularach od Finlay & Co., nigdy wcześniej nie było takiego zamieszania, powiedział współtwórca, David Lochhead. Witryna upadła dwukrotnie z powodu dużego pośpiechu.

Nawet jej sukienka nie jest już dostępna

Obok okularów przeciwsłonecznych Markle nosił podarte dżinsy od Mother Denim na meczu tenisowym, białą koszulę od projektanta Misha Nonoo i brązowe płaskie skórzane buty od Sarah Flint o nazwie "Natalie". Buty są obecnie wyprzedane. Dopasowując buty, dziewczyna Harry'ego miała brązową torbę ulubionej marki Angeliny Jolie Everlane. "Day Market Tote" jest obecnie całkowicie wyprzedany. Ale nie tylko wtedy, gdy aktorka pokazuje jej mieszankę ekskluzywnego streetwearu i części projektantów, fani szaleją.

Nawet suknia, którą Meghan Markle nosiła podczas ceremonii otwarcia Invictus Games w Toronto, jest niezwykle popularna. Musiała usiąść na tym wydarzeniu jeszcze kilka miejsc od Harry'ego. Aritzia, kanadyjska firma produkująca truflowe "Beaune Dress od Wilfred", powinna była być zadowolona z wyglądu gwiazdy telewizyjnej. W tym kolorze sukienka nie jest już dostępna. Do sukienki midi Markle połączyła fioletową skórzaną kurtkę marki Mackage i pompy nudefarbenowe Jimmy'ego Choo.