inny

Każdego roku ponownie. błyszczy na palcach celebrytowych dam

Anonim

autor: Jessica Mazur

Co zyskują gwiazdy, które już mają wszystko na Boże Narodzenie? Najwyraźniej: pierścionek zaręczynowy. Jak inaczej wytłumaczyć ogromną falę zaangażowania celebrytów, która obecnie przelewa się przez świat plotek? Od świąt Bożego Narodzenia żaden dzień nie minął, odkąd rzecznicy prasowi ogłosili przynajmniej jedno nowe zobowiązanie.

Hugh Hefner zaręczył się z królikiem Jasonem Mrazem ze swoją dziewczyną Tristanem, Ginnifer Goodwyn włożył pierścień na palec przyjaciółki, a Lily Allen nosi od ręki na palcu diamenty. Piosenkarka country LeAnn Rimes spędza czas "między latami" przyklejając grubą paletę do aparatu paparazzi, a Natalie Portman zdobyła dwa razy, nie tylko zaskakując ją swoim zaangażowaniem, ale przede wszystkim ciążą podał.

A potem tylko najnowsze wiadomości: Reese Witherspoon się zaręczyła. Niespełna rok po wzajemnym poznaniu aktorka przyjęła propozycję małżeństwa od swojego przyjaciela, Jima Totha. Rzecznik Witherspoons powiedział: "Są niesamowicie szczęśliwi". A więc Reese i Jim nie są dzisiaj sami. Wiadomość, że aktorka wróciła pod kaptur, rozprzestrzeniała się jak błyskawica w amerykańskich mediach i została tam przywitana wielkim "Juchuh".

Powód do radości jest jasny: Hollywood nie kocha niczego tak dobrze jak szczęśliwego zakończenia. Fakt, że "Americas Sweetheart", trzy lata po byłym mężu Ryanie Philippeie, zdradził ją z innym, powoduje, że setki dziś uderzają w klawiaturę i wysyłają do Reese tony gratulacji online.

Już teraz powinno być jasne: rok 2011 będzie rokiem ślubów celebrytów. Ten jeden pierścionek z brylantem za drugim znajduje nowego właściciela w Hollywood, to nie przypadek. Eksperci od relacji twierdzą, że jest tak wiele zobowiązań, ponieważ wszyscy celebryci cierpią na syndrom jemioły. W święta gwiazdy odpoczywają, mają więcej czasu dla siebie nawzajem i ponownie oceniają swoje związki. I idź, padną na kolana.

Ten syndrom rzekomo zmniejsza się wkrótce po sylwestrze, zanim ponownie pojawi się na czas na Walentynki w lutym. Tak więc może się zdarzyć, że do końca roku w trzy dni jedna lub druga ważna wiadomość zaręczynowa powiewa do domu. Jeśli pozostanie tylko pytanie, kto następnie złapie jemiołę?

Pozdrowienia z Lalalandu wysyłają Jessica Mazur