gwiazdek

Wszystkie informacje na temat wymarzonego ślubu Pippy Middleton: od procesu do sukni ślubnej

Anonim

Motto, lokalizacja, goście i firma

Najpiękniejszy dzień w życiu Pippy Middleton (33) i jej milionera narzeczonego Jamesa Matthewsa (41) to zasługa. Brytyjska para świętuje wymarzone wesele roku w weekend. O godzinie 11:30 zaczyna się ceremonia czasu angielskiego. Jest to ekscytujące nie tylko dla rodzin i przyjaciół obu, ale także dla fanów Royal. Ponieważ Pippa jest młodszą siostrą brytyjskiej księżnej Kate (35 lat). A jako żona księcia Williama (34), ten jeden dzień będzie żoną króla brytyjskiego.

Philippa "Pippa" Charlotte Middleton zasłynęła na całym świecie na ślubie Williama i Kate w kwietniu 2011 roku. Druga strona białej sukni dla druhen wyglądała na zbyt uwodzicielską. Teraz piękna brunetka jest samą panną młodą. Termin ważności, suknia ślubna, goście, lokalizacja, motto. Oto wszystko, co warto wiedzieć o ekscytacji tuż przed wielkim dniem Pippy 20 maja:

Proces

Jak informują brytyjskie media, sobotnie wesele będzie "miłym wiejskim weselem", ale nic nie pozostało przypadkowi. W ogrodzie domu rodzinnego Middleton będzie śniadanie weselne. Potem idzie ze stu gośćmi do kościoła. Imprezę świętuje się ponownie na większą skalę z Middletonami.

Lokalizacja

Nowożeńcy są małżeństwem w kościele św. Marka w Englefield, Berkshire. Niedaleko miejsca urodzenia oblubienicy i miejsca pobytu panny młodej i pana młodego, Carole i Michaela Middletona. Świętują na swojej posiadłości w Bucklebury w oranżerii specjalnie przywiezionej z Belgii. Szklany namiot o powierzchni 430 metrów kwadratowych oferuje wystarczająco dużo miejsca dla 300 gości i ochronę przed ogłoszonym ulewnym deszczem. Koszt tylko dla lokalizacji: około 130 000 euro.

Ogólnie rzecz biorąc, wesele powinno kosztować około 386 000 euro - w tym luksusowe toalety z porcelaną, dębowymi elementami i lustrami na całej długości urządzenia mobilnego.

Przygotowanie

Środki bezpieczeństwa na dziś są surowe. Według Daily Mail, wideonadzory, barykady i psy do wykrywania bomb były już dostępne na próbach w przeddzień ślubu. A w tle nie będzie inaczej w samym wielkim dniu. Dziesiątki obecnych policjantów i ochroniarzy będą uważać na wesele za królewskie wydarzenie.

Goście

Oczywiście istnieje rodzina Middleton, podobnie jak Matthews. Ponadto, przyjaciele i inni krewni. Spektakularne jest jednak to, że duża część brytyjskich Royals będzie świętować: Duchess Kate i Prince William przybywają z dwójką dzieci Prince George (3) i Princess Charlotte (2). Najmłodsi będą aktywnie uczestniczyć w usługach Traugotta jako dzieci-kwiaty. Niecierpliwie wyczekiwani są także książę Harry (32) i jego dziewczyna, amerykańska aktorka Meghan Markle (35, "Suits").

Motto

Chociaż ślub odbywa się w domu Pippas. Ale motto obchodów odnosi się do rodziny ich przyszłego męża, ponieważ James Matthews pewnego dnia odziedziczy po ojcu szkocki tytuł, Lord of Glen Affric: I tak wiele będzie obchodzić święto Szkocji, jak uczy się "Mail Online" ma.

Jest to danie z jagnięciny i przystawek z narodowego danie haggis - mięso owcze nadziewane podrobami - plus whisky i muzyka dudy. Nienazwany Rosjanin powinien również ofiarować kawior o wartości 40 000 funtów (około 46 600 euro) za menu. To, czy pan młody poślubi się w tradycyjnym kilcie, jest raczej wątpliwe. Ale zakłada się, że kolory kiltu rodzinnego zostaną włączone do jego stroju pana młodego.

Suknia ślubna

Duchess Kate była ubrana w bardzo podziwianą suknię na ślubie brytyjskiego projektanta mody i dyrektora kreatywnego brytyjskiego domu mody, Alexandra McQueena, Sarah Burton. Pippa poślubi Jamesa w szacie o wartości 47 000 euro zaprojektowanej przez Gilesa Deacona (* 1969) i buty Manolo Blahnika.

Brytyjska projektantka mody pracowała dla Bottega Veneta, Gucci i Ann Summers i jest specjalistką w szytych na miarę, zabawnych sukienkach ślubnych. Suknia ślubna Pippas opisana jest jako "klasyczna z progresywnym akcentem" według "Mail Online". Nierzadko zdarza się, że twórczość Deacona wokół górnej części ciała jest blisko uda i raczej szeroko.

Jeśli panna młoda rzeczywiście zdecydowała się na taki model, prawdopodobnie ucieszy się także własnym ślubem ze swoim seksownym widokiem z tyłu.