inny

Wszyscy nienawidzą paparazzi - chyba, że ​​mogą pomóc

Anonim

autor: Jessica Mazur

Poza tym wszystkim, co towarzyszy cyrkowi Hollywood w ogóle, jest tutaj oczywiście kilka prac, które są mniej ekscytujące i niebezpieczne. Na przykład Stuntman lub pilot helikoptera z czasopisma informacyjnego (ponieważ gdy jakaś celebra tańczy z linii, przenosi się do więzienia lub zostaje wysłana do psychiatrii, niebo jest pełne tak zwanych "ptaków getta" i może być ciasno być na niebie nad LA.).

Kolejną pracą, która znajduje się również na liście "niebezpiecznych zawodów", jest Paparazzo! W Los Angeles i Malibu był weekend, kiedy grupa surferów i horda paparazzi zaczęły pazurami. Co się stało? Jak zwykle na plażach Malibu, w zeszłą sobotę, w nadziei, że uda im się uchwycić jedną lub drugą celebrytę w bikini lub kąpielówki na plaży, również postawili sobie paparazzi z ogromnymi obiektywami. W końcu zdjęcia pół-nagich celebrytów są świetne dla "o mój boże, on stracił dziesięć funtów / zyskał dziesięć funtów" serii zdjęć tak popularnych w amerykańskich magazynach. ;-)

Wkrótce Paparazzi w Malibu znaleźli surfing Matthew McConaughey i zaczęli go skanować. Było to jednak wyjątkowo sprzeczne z kumplami surfującymi po Matthews, którzy zbliżyli się do odległego fotografa i zaczęli tłum. Rezultat: kilka siniaków, niebieskie oko i droga kamera w zimnym Pacyfiku. Ta sama gra została rozegrana w niedzielę: Matthew znów surfował, fotografowie wrócili, a internauci rozpoczęli walkę, która kosztowała ponad 10 000 $, a nawet zwróciła się do policji. Ponieważ oczywiście podczas całego "showdown" fotografowie mieli swoje kamery wideo, dziś wszyscy na popularnych stronach internetowych, takich jak TMZ.com lub X17online.com, byli w stanie uzyskać obraz rakiet i przepychanek, między innymi "intelektualnych rozmówców " przyszedł, jak "Zejdź z naszej plaży, człowieku i znajdź sobie przyzwoitą pracę!" "To przyzwoita praca, co robisz?" "Piję piwo i imprezę, ach!", A bardzo podekscytowana młoda kobieta krzyczy cały czas: "Chcesz mnie uderzyć? Chcesz mnie przelecieć?" Niesamowite!

Opinie na temat tych wydarzeń w Malibu, które oczywiście znalazły się również w lokalnych wiadomościach, są podzielone. Niektórzy mówią, że fotografowie po prostu wykonują swoją pracę, a plaża jest wreszcie miejscem publicznym, inni mówią: "Racja!" . Sposób, w jaki paparazzi ponownie wyobrażają sobie celebrytów, musi być zrobiony. W przypadku gwiazd stosunek do fotografów jest podobnie podzielony: niektóre są irytujące na widok paparazzi, jak Seal, inne po prostu ignorują facetów konsekwentnie, jak Jennifer Aniston i inni nawet pracują z nimi lub pozwalają im uciec Pomoc, jak Kate Beckinsale, która w zeszły weekend skończyła się benzyna, a następnie przejechała obok paparazzi na następną stację benzynową. Trudny temat.

Oczywiste jest jednak, że kilku pijanych, na wpół silnych surferów (których McConaughey zna, ale nie powinno działać w jego imieniu), nie jest właściwym wyborem, jeśli chodzi o rozwiązanie problemu paparazzi w Los Angeles, a pobicie Ostatni weekend na plaży w Malibu był absolutnie niepotrzebny. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że świat Plotek naprawdę nie potrzebuje WIĘCEJ WIĘCEJ: "Matthew McConaughey shirtless na plaży" zdjęcia! Moja potrzeba jest, przynajmniej w tym zakresie, przynajmniej wystarczająco pokryta. ;-)

Pozdrowienia z Lalalandu od Jessiki Mazur