gwiazdek

Wszyscy finaliści GNTM są dopuszczeni do okładki Cosmopolitan

Anonim

Magazyn "Cosmopolitan" przesunął się: z powodu przerwanego finału "Niemieckiego top modelki" twórcy stanęli przed problemem, ponieważ w rzeczywistości zachowano okładkę dla zwycięzcy wydania niemieckiego. Teraz z cnoty powstało, jak powiedziała Monika Fendt, dyrektor zarządzający wydawcy Bauer Premium: Na stronie tytułowej tego wydania znajduje się trzy różne zdjęcia, które ukażą się w czwartek, 21 maja.,

Magazyn otwiera nowe możliwości

"Każdy magazyn pokazuje jednego z trzech finalistów na okładce" - mówi Fendt. Również w środku zostaną zaprezentowani wszyscy trzej końcowi uczestnicy. Dzięki temu czasopismo otwiera nowe możliwości, jako że taki podział w historii "kosmopolitycznego" jest jak dotąd wyjątkowy. Wykorzystali oni wszystkie zasoby w firmie i partnerze w celu realizacji tego projektu.

Według Fendta jest to dobra rzecz szczególnie dla fanów "GNTM", ponieważ teraz mają oni okazję zobaczyć i kupić swoje ulubione ulubione na okładce Cosmo. Kolekcjonerzy mają nawet szansę kupić wszystkie trzy wersje. Oczekuje się wzrostu zainteresowania konkurencją i wyprodukowania dostatecznie dużych ilości broszur.

Z powodu anonimowego dzwoniącego w zeszły czwartek finał "Niemieckiego top modelki" został odwołany. Kobieta groziła bombą. Postanowiono zatrzymać transmisję i opuścić Mannheim SAP Arena. 28 maja odbędzie się finał - bez koncertu.