gwiazdek

Wszystkie fakty dotyczące królewskiego rozwoju rodziny szwedzkiej rodziny królewskiej

Anonim

Dodatek do rodziny królewskiej

Dzieci szwedzkiej rodziny królewskiej są bogatsze o jeszcze jednego członka. Princess Madeleine (35) urodziła w piątek swoje trzecie dziecko. Jak mąż i dumny ojciec Chris O'Neill (43) ogłosili w komunikacie prasowym, oboje są zadowoleni ze zdrowej córki. Ale jak nazwie się najmłodsza księżniczka Szwecji? A kiedy siedmiokrotnie dziadkowie, król Carl Gustaw (71) i królowa Silvia (74) po raz pierwszy trzymają w ramionach swojego nowego wnuka? Oto wszystkie fakty, które warto poznać.

Narodziny

Jak dowodzi oficjalne ogłoszenie szwedzkiej rodziny królewskiej, mała księżniczka urodziła się 9 marca o godzinie 00:41 w szpitalu Danderyd w Sztokholmie. Mówiło się, że O'Neill stał przy żonie przez całe życie, a później zerwał pępowinę. Zaawansowany czas sugeruje, że dziecko najprawdopodobniej narodziło się naturalnie. Zarówno księżniczka Madeleine, jak i jej córeczka są w najlepszej formie, według dzisiejszego sądu.

Od dwóch lat Princess Madeleine mieszka w Londynie z O'Neillem i jej dwójką dzieci Leonore (4) i Nicolasem (2). Niedawno rodzina królewska potwierdziła, że ​​zgodnie z planem urodzi swoje trzecie dziecko w Szwecji. Dlatego w połowie lutego 35-latka przeprowadziła się do swojego starego mieszkania w Sztokholmie. Aby nie stanowić obciążenia dla szwedzkiego podatnika, dołożono jednak starań, aby dostawa została wypłacona z prywatnej kieszeni pary.

Mała księżniczka

Pierwsze zdjęcie nowej szwedzkiej księżniczki również ukazało się w ten piątek. A ponieważ O'Neill już ogłosił "svenskdam.se", zarówno jego żona, jak i dziecko opuścili już klinikę.

Kolejny drobiazg nie mógł utrzymać 43-latka również dla siebie. Chociaż nie zna jeszcze koloru swojej córeczki, widzi "bardzo podobny do Nicolasa, ma trochę więcej włosów, czarne włosy, jest bardzo słodka" - mówi szczęśliwy ojciec. Wiadomo również, że pędy szlacheckie o wysokości 50 centymetrów dają łącznie 3465 gramów na wadze.

Imię

Zgodnie z tradycją szwedzką król Carl Gustaw (71) zwoła nadzwyczajne posiedzenie gabinetu w poniedziałek rano. Obecni będą także księżniczka Victoria Victoria (40), siostra Madeleine. Podczas tej sesji ogłoszone zostanie zarówno imię, jak i tytuł dziecka.

Czy tym razem bukmacherzy prawdopodobnie mają rację? Madeleine i jej mąż są znani z nieokreślonego wyboru imienia. Ani nazwisko córki Leonore, ani imię jej syna Nicolasa nie mają długiej tradycji w królewskim drzewie genealogicznym. Jeśli rodzice nie zdecydują się na nową nazwę dla swojego noworodka, wbrew oczekiwaniom, Alice (imię babci Madeleine) jest wysoka w klasie. Znacznie niekonwencjonalne dotknij bukmacherów na Josephine, Celine lub Celeste.

Sukcesja

Trzecie dziecko księżniczki Madeleine i Chris O'Neill zajmuje obecnie dziesiąte miejsce na szwedzkim tronie. Po księżnej Wiktorii i jej dwójce dzieci następuje książę Carl Philip (38) i jego dwaj synowie. Na siódmym miejscu znajduje się Matka Madeleine, a następnie dwoje starsze rodzeństwo noworodka.

Dzisiejsza codzienność

Chociaż nowi ojcowie szwedzkiej rodziny królewskiej często występują po urodzeniu przed kamerami, O'Neill powstrzyma się od tego czasu. Potwierdziła to rzeczniczka sądowa Margareta Thorgren. Zamiast tego 44-latek powinien towarzyszyć dwóm dziewczynkom z domu w szpitalu. Tam Leonore i Nicolas spotykają po raz pierwszy swoją młodszą siostrę.

Król Carl Gustav i królowa Silvia (75) i rodzeństwo Madeleine, Crown Princess Victoria i książę Carl Philip of Sweden (38) mają pójść w ślady. Królewska para właśnie w zeszłą niedzielę przedostała się do Szwajcarii podczas dwutygodniowego urlopu narciarskiego. Rzeczniczka Trybunału, Thorgren, powiedziała: "Wracają wcześniej z podróży". Twoje przybycie jest spodziewane w ten piątek.

Następne dni

Po specjalnej sesji Gabinetu w poniedziałek odbędzie się tradycyjna usługa Dziękczynienia w Kościele Zamkowym. Podczas gdy matka i noworodek raczej nie będą chodzić do szkoły, oczekuje się, że pozostali członkowie rodziny królewskiej, a także krewni i kochanki. Następnie około godziny 15:00 zegar jest zapraszany na uroczystości z okazji imienin księżnej Wiktorii.

Jak powiedziała rzeczniczka sądu, Thorgen, kilka godzin po porodzie, księżniczka Madeleine i jej rodzina tak szybko nie wrócą do Londynu. "Księżniczka Madeleine i Christopher O'Neill będą w Szwecji na spokojny początek z dzieckiem przez większą część wiosny, a także podejmą się pewnych zadań i spotkań", powiedziała w prasie.