gwiazdek

Wszystkie szczegóły na temat Secret Wedding Jennifer Aniston

Anonim

W czerwcu spekulowano, że Jennifer Aniston (46, "We are the Millers") i Justin Theroux (43, "Resztki") mogli rozwiązać swoje zaręczyny. Ale dalekie od tego: misconceptualne, oboje są teraz małżeństwem, jak wiele amerykańskich raportów medialnych konsekwentnie. Tutaj poznasz wszystkie ważne szczegóły, które są do tej pory znane.

W rodzinnej atmosferze

Gdzie była impreza?

Podobnie jak w przypadku wielu celebrytów wyszła za mąż w znajomym otoczeniu - a mianowicie w domu. Dla Justina i Jennifer nie było kościelnych weselnych dzwonów, pastora, a goście zamiast tego zgromadzili się w ogrodzie willi pary w Bel Air.

Jak mogli utrzymać ślub w sekrecie?

Bardzo niewielu ludzi wiedziało o planowanym ślubie, nawet goście, którzy przyjechali, byli na to przygotowani. Aniston i Theroux już od jakiegoś czasu planowali ślub sierpniowy, ale wszystko było "ściśle tajne". Znaleźli także amerykański magazyn People People, że Aniston opuścił nawet członków rodziny i bliskich przyjaciół, wierząc, że zostali zaproszeni na przedwczesne przyjęcie urodzinowe dla Theroux, które obchodzi 10 rocznicę urodzin.

Także w przygotowaniach świeże małżeństwo było bardzo ostrożne. Wszystkie dekoracje, stoły i tym podobne były przechowywane w sąsiedniej willi, która jest obecnie na sprzedaż, jak donosi portal celebrytów "TMZ". Nad improwizowaną promenadą wszystko w końcu zostało zrobione na nieruchomości. Arcydzieło, ale musiało zostać zbudowane między innymi parkiet, scena i bar. Pracownicy, którzy rzekomo byli zajęci przygotowaniami do pełnego tygodnia, podlegali zakazowi korzystania z telefonu komórkowego. Ponadto rzekomo nie wolno było parkować w pobliżu domu.

Kto został załadowany?

"Wszystko było bardzo tajemnicze", inny użytkownik powiedział nam tygodnik "Ty Weekly". "Byli tam tylko najbliżsi przyjaciele, wszystko było proste i znajome, było dużo śmiechu i łez", a wesele bardziej przypominało "imprezę w ciepłym domu". Od 70 do 80 członków rodziny i przyjaciół było na miejscu, w tym oczywiście liczne gwiazdy. Rodzice Anistona nie powinni byli tam być, zgodnie z "Ludzie".

Coincidental to między innymi: koledzy Aniston: Courteney Cox i Lisa Kudrow, Howard Stern, Chelsea Handler, Emily Blunt, Ellen DeGeneres, Portia de Rossi, Will Arnett, John Krasinski, Tobey Maguire, Lake Bell, Jimmy Kimmel i Whitney Cummings zauważyli. Sympatyczny fotograf Terry Richardson również robił zdjęcia z okazji święta, a wokalistka Sia wykonała swój hit "Chandelier".

Kto był druhną?

Podczas gdy tatuażysta Scott Campbell działał jako najlepszy człowiek, Courteney Cox przyjął rolę druhny, zgodnie z "Ludzie". I jak przystało na dobrego przyjaciela, Cox był także ostatnim gościem, który opuścił imprezę około trzeciej nad ranem. DeGeneres i Kimmel również zniknęli kilka minut wcześniej. Pierścienie pary ślubnej zostały przypadkowo zaprojektowane przez przyjazną Jubiler Jennifer Meyer. Fryzjer Chis McMillan stylizował włosy panny młodej.

Jak wyglądał ten tort?

Tak samo jak wesele niespodzianka był tort weselny - tarta waniliowo-truskawkowa z gigantycznymi, podobnymi do muppetów ciastkami. Nawet państwo młodzi nie szczędzili wydatków, jeśli chodzi o jedzenie, jak twierdzi "Ty Weekly". Wśród składników znalazły się ryby, kurczak, kiełbasa, fettucine carbonara z wieprzowiną i makaron z makaronem włosowym z sosem pomidorowym. "Ciasto było pyszne" i wszystko było "w porządku, naprawdę dobre", wyjaśnia anonimowe źródło.

Do miodowego miesiąca?

Kilka godzin po ślubie Aniston i Theroux zostali zauważeni na lotnisku Van Nuys w Kalifornii, gdzie wsiedli na prywatny odrzutowiec. Anonimowe źródło powiedziało "E! News", że para zmierza w kierunku Polinezji Francuskiej, która jest zbiorem wysp, atoli i archipelagów - w tym Bora Bora.