gwiazdek

Wszyscy na wycofanie: Co jest z córkami Demi Moore?

Anonim

Czy Demi odziedziczyła po nich geny uzależnień?

Demi Moore (54) nie mogła chronić swoich córek przed nadużywaniem narkotyków i alkoholu. Jej córki Rumer (28 lat), Scout (25), a nawet najmłodsza, Tallulah (23), są alkoholikami. Czy Demi odziedziczyła po nich geny uzależnień?

"Karałem siebie za to, że nie jestem wystarczająco dobry"

Demi Moore uwielbiałaby trzymać córki z dala od otchłani uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Niemniej jednak losowi tej nie oszczędzono ani najstarszej córki Rumera, ani jej sióstr Scout i Tallulah. Tallulah ma dopiero 20 lat i od trzech lat jest alkoholikiem. W czasie uzależnienia sama mówi: "Nie ceniłem siebie ani swojego życia, ani swojego ciała, i zawsze karałem siebie za to, że nie jestem wystarczający". Niesamowite słowa dla 23-latka.

"Demi również miało problemy z narkotykami i alkoholem"

Jej siostra Scout gratuluje jej trzyletniej abstynencji, ale jest też suchym alkoholikiem. Jeszcze bardziej przerażające: nawet najstarsza córka Moore Willis, Rumer, ogłosiła niedawno, że przez pół roku była sucha. Ale jak to się mogło stać? Reporter z towarzystwa Paris Hampton zna Demi Moore osobiście i ma teorię: "Demi również miała problemy z narkotykami i alkoholem, co było trudne dla jej dzieci." Czy Demi odziedziczyła nałóg na swoje dzieci? W filmie widzą, dlaczego ich przeszłość, a także ich matka, mogą być odpowiedzialni za uzależnienie swoich dzieci.