gwiazdek

Alkohol nawrotów? Colin Farrell zapisuje się do kliniki wypłat

Anonim

Colin Farrell: Czy miał nawroty?

Dobrowolne publikowanie

Colin Farrell, lat 41, nigdy nie dotykał kropli alkoholu przez dwanaście lat i wielokrotnie mówił w wywiadach, jak bardzo jest dumny. Ale teraz aktor wydaje się być dostarczony do kliniki detoksykacji. Czy on się nawrócił?

"To był tylko jego pomysł"

To szok: według amerykańskich mediów, Colin Farrell sam przyznał się do kliniki detoksykacji. Znajomy aktora mówi: "To był tylko jego pomysł!" Co mówi o pobycie w klinice, widzisz na filmie.

To byłaby już druga kuracja odstawienia Colina Farrella

Już w 2006 roku Colin Farrell zrobił lek na wypłatę. Według jego relacji, aktor pił alkohol każdego dnia przez 18 lat. Dopóki nie zdał sobie sprawy, że tylko wycofanie go może go uratować. "Bez wycofania się nie miałbym już pod kontrolą mojego życia, wnętrze kliniki odwykowej było dla mnie" obowiązkiem "w tym czasie", powiedział pięć lat temu brytyjskiemu magazynowi Metro.

Przerwa dla dzieci?

Colin Farrell ma dwoje dzieci po dwie kobiety: w 2003 r. Urodził się jego pierwszy syn, który mieszka w Nowym Jorku z matką - amerykańskim model Kim Bordenave. Sześć lat później urodził się jego drugi syn, którego matką jest polska aktorka Alicja Bachleda-Curus.