inny

Wypadki alkoholowe, ataki żywieniowe, Ausraster: Co się dzieje z Christiną Aguilera?

Anonim

autor: Jessica Mazur

Co słychać u Christiny Aguilery? W ostatnich tygodniach zachowanie piosenkarza wywołało tak wielkie zdziwienie, że amerykańskie media nazywają Aguilera "The Next Britney Spears". Nie jestem pewien, czy to życzeniowe myślenie, że nawet Lindsay Lohan jest czysta, czy też Christina Aguilera ma zamiar "poślizgnąć się", ale zasięg jest całkiem jasny.

Jak niektóre portale rozrywkowe, w tym raport "E! News" i "Perez Hilton", przyjaciele piosenkarza bardzo martwią się krótko przed załamaniem nerwowym X-Tina. Spożycie alkoholu przez blondynkę powinno być poza kontrolą. Jedno jest pewne, historie pojawiały się w amerykańskich mediach częściej w ciągu ostatnich kilku tygodni, które muszą być zapisane jako "trochę dziwne". Na przykład, donoszono, że Aguilera była tak oburzająca w absolutnym wydarzeniu "A-List" przez główną agencję Hollywood CAA w Soho House w West Hollywood, że fizycznie napadła na jej koleżankę "Burleskową" Julianne Hough. Kilka dni później pojawiła się nieproszona na przyjęciu urodzinowym Jeremy'ego Rennera, gdzie była tak zajęta, że ​​została znaleziona na pół nieprzytomności w łóżku Rennera w późniejszej godzinie. Takie wypadki nie są rzadkością.

Poza tym Hollywood łzami w ustach nad przyrostem masy ciała Christiny i faktem, że piosenkarka, mimo swoich funtów, nadal występuje w super ciasnych strojach scenicznych. Mówi się, że jest "słodzona" winem i "wygodnym jedzeniem", takimi jak burger i czekolada, jej nieudane małżeństwo i skąpe dane sprzedaży z jej najnowszego albumu. I w ich nowej relacji z ustalonym czarodziejem Matthew Rutlerem, media widzą również podobieństwa do Britney Spears. Według przyjaciół, Rutler postrzega siebie jako "cukierek na rękę" Christiny i nie ma problemów z wytrwaniem dla znanego jej przyjaciela. K-Fed wysyła pozdrowienia.

To, czy Christina Aguilera rzeczywiście pójdzie w "Britney Spears Way" (termin używany przez wtajemniczonych w Hollywood!). Pokażę. Inni przyjaciele twierdzą, że piosenkarka ma właśnie złą fazę i ma problemy z przetwarzaniem rozwodu. Czas więc "poczekać i napić się herbaty", bez względu na to, czy wkrótce zobaczymy X-Tinę z ogoloną głową. ;-) Pozdrowienia z Lalalandu wysyłają Jessica Mazur.