gwiazdek

Alkohol w czasie ciąży? Anna-Maria Zimmermann zbiera ostrą krytykę

Anonim

Anna-Maria Zimmermann martwi się publikowaniem

Anna-Maria Zimmermann jest zachwycona - w grudniu piosenkarka pop oczekuje swojego pierwszego dziecka. Poprzez media społecznościowe matka oczekująca pozwala swoim fanom uczestniczyć w ciąży i regularnie publikuje aktualizacje dla dzieci. Jednak z uwagi na jej najnowszy wkład Anna-Maria stała się obiektem ostrej krytyki.

Niektórzy fani piosenkarza nie są zachwyceni

Sezon Oktoberfest rozpoczął się kilka dni temu i oczywiście wielu celebrytów uczestniczyło w tradycyjnym nagrywaniu Oktoberfest. Była wokalistka DSDS Anna-Maria Zimmermann nalegała również na świętowanie największego festiwalu folklorystycznego na świecie i opublikowała migawkę całującą szklankę z piwem.

"Hofbräuhaus Monachium, musisz wypić piwo, NATURALNIE bezalkoholowe!", 28-latka pisze do swojego stanowiska na piwo. Anna-Maria prawdopodobnie nie spodziewała się negatywnych reakcji swoich fanów - niektórzy naśladowcy nie są entuzjastyczni: "Ale na pewno wiesz, że alkohol jest dostępny również w piwie bezalkoholowym?" i "cóż, w piwku bezalkoholowym jest również resztkowa ilość alkoholu, już znana?", komentują dwaj gniewni użytkownicy.

"Uwielbiam cię", mówią inni fani

Nawet jeśli fani nie są całkowicie w błędzie - nawet w niealkoholowych produkcjach piwa jest zawsze niska zawartość alkoholu resztkowego - większość zgadza się: Piwo bezalkoholowe w czasie ciąży jest absolutnie w porządku: "Niech ci smakuje, jest ci przyznawane, " czyta jeden z wielu ciepłych komentarzy.

Ale jeśli Anna-Maria Zimmermann wkrótce udostępni ponownie migawkę piwa w sieci? Raczej mało prawdopodobne.