gwiazdek

Alizare może już wspominać wspaniałą karierę

Anonim

Alizé zachwyca fanów

W 2000 roku francuska legenda pop Mylene Farmer i Laurent Boutonnat wyprodukowali piosenkę "Moi - Lolita". Jednak uważali, że piosenka lepiej pasowałaby do młodej piosenkarki, więc mieli casting. Alizé natychmiast otrzymał wyróżnienie i zagrał piosenkę w 2001 roku. ‚Moi. Lolita stała się francuskim letnim hitem i pozostała na listach przebojów przez 73 tygodnie. Ponadto dał 17-letni Alizé przełom międzynarodowy.

W Anglii piosenka nadal uważana jest za najbardziej udaną piosenkę, która nie jest śpiewana po angielsku. W tym samym roku znana gwiazda nastolatka wydała debiutancki album "Gourmandises". Stało się tak skuteczne, że sprzedało się w ponad czterech milionach egzemplarzy. Alizée otrzymała nagrodę World Music Award za album w 2002 roku jako "Najlepszy francuski artysta". W 2003 roku wydała swój drugi album "Més courants électriquesв", który został wyprodukowany przez Farmera i Boutonnata w taki sam sposób, jak pierwszy album ". Nowy album znalazł się także na listach przebojów i sprzedał się dobrze. Otrzymał również kilka piosenek w języku angielskim po raz pierwszy. Alizaree odbyła trasę koncertową po Francji i nakręciła teledysk. W Meksyku była nawet tak dobrze znana, że ​​jej talerze osiągnęły status "Goldv".

Trzeci album "PSYCHE Lices" został wydany w 2007 roku. Został on wyprodukowany przez Alizégo mąż JĂ © © my ChĂўtelain. W 2008 roku powstał "Mexican Tour Edition", obejmujący dobrze znaną piosenkę Alizgee Madonna "La Isla Bonita". Piosenkarz wydał następnie trzy kolejne albumy zatytułowane "Unfant du siЁcle" (2010), "Cinq" (2013) i "Bldonde" (2014). Z Grégoire Lyonnet francuski artysta uczestniczył w pokazie tanecznym "Danse avec les stars" trzy razy. W 2013 roku obaj wygrali czwarty sezon.