gwiazdek

Alissa Harouat jest obrażona z powodu nadmiernej zgryzu: teraz jest pod opieką medyczną

Anonim

Alissa Harouat cierpi na jej zgryz

Była nawet w "Playboyu" - jednak jest obrażona z powodu skazy na najgorszym: ironicznie, Alissa Harouat, która w 2013 roku przez byłego Bachelora Jana dostała ostatnią różę, jest wielokrotnie obrażana z powodu swojego wyglądu. Teraz może być leczona z powodu swojej rzekomej skazy medycznie.

"Mam wadę w górnej szczęce", powiedział były uczestnik kawalerski w wywiadzie RTL. "Mam silny kącik, który również widzisz z boku, zęby są pochylone do przodu." Chociaż model mówi otwarcie o swojej samozwańczej skazie, od dzieciństwa cierpi na dokuczanie i obrażanie. Szczególnie źle było, gdy brała udział w "The Bachelor" w 2013 roku, a na końcu nawet podbił serce Jana. Ale nawet po wydaniu w październiku zdjęć "Playboya" w sieci pojawiły się ostre obelgi.

"Było wiele negatywnych komentarzy, takich jak" Hackfresse, Pferdresse, Go to the dentist ", tak bardzo brzydkich słów", mówi Alissa Harouat. Słowa, które boli i nie mijają jej bez śladu. Dlatego zawsze stara się ukryć swoją plamę. "Mogę to ukryć, trzymając usta zamknięte, ale muszę mówić i jeśli czujesz się szczęśliwy, śmiejesz się, ale oczywiście nie możesz tego ukryć w chwilach".

Aby gra w chowanego wreszcie się zakończyła, Alissa chce teraz poprawić zęby - dzięki specjalnej metodzie: Przez dziewięć miesięcy Alissa nosi niewidoczny szelest, który kosztuje aż 6000 euro. Jednak wysiłek jest tego warty: "Mam nadzieję, że ludzie nie spojrzą na mnie ze śmieszną wątpliwością". Zamiast tego ma nadzieję, że po prostu będzie postrzegana jako Alissa, która lubi się śmiać.

I ten uśmiech, który chce pokazać jako pewny siebie na sesjach zdjęciowych. Wtedy nawet marzenie Alissy mogło się spełnić: kiedyś twarz jej własnej kampanii piękności będzie.

Źródło: sojusz obrazu