gwiazdek

Alissa Harouat w szczęściu swojej matki: Tak właśnie zwyciężczyni "licencjata" jest po jej złym wypadku

Anonim

Po wypadku grozy w końcu szczęśliwy

Alissa Harouat wiele przeszła

Dla Alissy Harouat (30), ostatnie kilka lat było jednym wzlotem i upadkiem: Cztery lata po uczęszczaniu do "The Bachelor" w końcu znalazła miłość i wkrótce stała się matką - ale zły wypadek przesłonił jej szczęście.

Szukała miłości w telewizji - i wreszcie znalazła ją w Internecie

Pięć lat temu Alissa Harouat rywalizowała o łaskę Jana Kralitschki (41) na "The Bachelor" - i otrzymała ostatnią różę. Jednak związek był krótkotrwały: nawet przed transmisją finału para rozdzieliła się. W ubiegłym roku spotkała się ze swoją wielką miłością w Malte (30), którą poznała poprzez portal randkowy.

#pobawka #mumtob #dad #together # oczekiwanie #forourgirl #marchbaby #girl #baby #pregnant # 35ssw #lovehim #sun #qualitytime #babybump #world #mum

Post udostępniony przez Alissa Harouat w dniu 24 lutego 2018 o 9:32 PST

"Nic nie pamiętam"

Wcześniej jednak Alissa Harouat doznała poważnego niepowodzenia: w maju 2016 r. Doznała ostrego urazu głowy podczas upadku z rolkami. Z powodu poważnego uszkodzenia mózgu musiała nauczyć się chodzić i chwytać.

Wkrótce Alissa Harouat jest w macierzyńskim szczęściu

Tymczasem ból jest zapomniany. Ponieważ za kilka tygodni córka wieńczy szczęście miłości Alissy Harouat i jej Malty. Jak ona teraz działa, możesz zobaczyć na filmie.