gwiazdek

Alisar Ailabouni: Topmodel z tłem migracji

Anonim

Niemiecki model Next Top - spełnienie marzeń

W 2010 roku 1, 78-metrowy Alisar Ailabouni zastosował bez żadnego wcześniejszego doświadczenia jako model do obsadzenia "Niemieckiego Top Modelu", w którym uczestniczyło ponad 2000 kandydatów.

Od samego początku Alisar Ailabouni stał się ulubieńcem jury i publiczności, więc nie było niespodzianką, że młody Austriak wygrał finał w dniu 10 czerwca 2010 roku w Lanxess Arena w Kolonii jako zwycięzca piątego sezonu "Niemieckiego top modelki". było. Alisar Ailabouni był pierwszym nie-niemieckim zwycięzcą pokazu i drugim zwycięzcą o pochodzeniu migracyjnym. Przed nią była to już Sara Nuru, córka etiopskich imigrantów, 21 maja 2009 roku w czwartym sezonie popularnego show castingowego odniosła sukces. Podczas pokazu Alisar Ailabouni był w stanie zawrzeć intratne kontrakty z firmami "Ella Singh" i "Sony Ericsson". Dzięki zwycięstwu w "Next Top Model" w Niemczech trafiła również na okładkę niemieckiej edycji magazynu "Cosmopolitan". Inne kampanie reklamowe, w tym "Maybelline, C & A" i "Gillette". Jedna z nagród przyznanych Alisarowi Ailabouni jako zwycięzcy "Niemieckiego top modelki" była również kontraktem z agencją "ONEeins". Jednak ogłosiła to przedwcześnie, w odcinku z "Eskimo Models", paryskiej agencji "City Models", agencji w Mediolanie "Elite Models", londyńskiej agencji "Elite Models, PARS Management Germany" i nowojorskiej agencji "Mc2 Modele współpracują ze sobą.

Dalsza kariera Alisar Ailabouni również zakończyła się sukcesem. Mniej więcej rok po jej zwycięstwie w "niemieckim Next-Top Model", we wrześniu 2011 roku, wzorowała się na dziesięciu projektantach podczas "London Fashion Week". W następnym roku zalew zamówień był przytłaczający - w sumie 17 modowych marek zarezerwowało model "nowojorskiego tygodnia mody". W 2014 roku Alisar Ailabouni została również zaangażowana przez Lenę Hoschek, austriacką projektantkę na "Berlin Fashion Week". Hoschek entuzjastycznie podchodziła do swojego doskonałego, silnego chodu, a jej bogate doświadczenie jako modelki i jej uprzejmy sposób, a także podczas "New York Fashion Week" w 2015 r. Alisar Ailabouni był poszukiwany. Jej klientami byli projektanci Katya Zol i Marissa Webb.