gwiazdek

Alisa Persch: The ex "Bachelorette" skończył z Patrickiem Cuninką

Anonim

Tak właśnie Alisa myśli o nowym związku Patricka

Miłość między Alisą Persch, ostatnim Rosenkavalierinem i kandydatem na "Bacheloretta" Patrickiem Cuninką zostaje zerwana po zaledwie pół roku. Powodem miał być związek na odległość. Ale nowa przyjaciółka z Monachium, Denise Temlitz, przychodzi równie dobrze jak Alisa z Berlina. To musiało być dla nich jak uderzenie w twarz. Teraz 28-latek mówi i oczyszcza się z plotek.

W kwietniu Patrick i Denise upublicznili swoją miłość. Od tego czasu kochankowie starannie zamieszczają zdjęcia par. Z pewnością nie bez śladu Alisy. W wywiadzie "OK!" Jednak ex-bachelorette ujawnia teraz: "Patrick może robić i robić, co chce, może publikować tyle zdjęć, ile chce, lub przenieść się do mojej dzielnicy, już nie jestem zainteresowany tematem Mam sprawę odłożoną. "

Wygląda na to, że Alisa jest po Patricku. A nawet powrót do miłości jest wykluczony: "Nie mam absolutnie żadnego zainteresowania, że ​​znowu będzie z Patrickiem" - powiedział 28-latek. Ona również ujawnia prawdziwą przyczynę rozpadu: "Patrick również chciał przenieść się do Berlina na początku naszego związku, ale po pewnym czasie zdaliśmy sobie sprawę, że to nie pasuje."

Ostatecznie nie tylko ze względu na długotrwały związek między Alisą i Patrickiem nie powiodło się. Niemniej jednak Alisa ma jasną opinię na temat przeprowadzki z Patricka do Berlina: "Dobrze, że teraz się pojawia, długoterminowe relacje nie są rozwiązaniem na dłuższą metę".