gwiazdek

Alisa: To jest nowy wieczór panieński

Anonim

20 seksownych chłopaków będzie rywalizować o ich względy: rodowity Hesjanin i elektorat wyborów Berliner Alisa ma 27 lat i jest nauczycielem języka niemieckiego, matematyki i sportu. Jej hobby to czytanie, podróżowanie, rysowanie i fitness. Począwszy od koncepcji serialu, singiel jest przekonany: "Mocno wierzę, że mogę się tutaj zakochać, uważam, że są to optymalne warunki: spotykasz 20 wspaniałych ludzi, doświadczasz z nimi niesamowicie pięknych rzeczy i jest świąteczny nastrój - czyli po prostu perfekcyjne! ", powiedziała RTL - co prawda, jej poprzedniczka Anna i jej Marvin są nadal szczęśliwi.

Hessin w poszukiwaniu

Po tym jak jej ostatni związek zakończył się dziewięć miesięcy temu, Alisa szuka teraz wielkiej miłości. A jakiego rodzaju mężczyzną jest brunetka? "W przeszłości okazało się, że bardzo lubię wysokich mężczyzn, ale jestem bardzo otwarty" - powiedziała Alisa, która ma 1, 63 m wysokości. Powinien także być pewny siebie, ponieważ "na początku jestem trochę nieśmiały" - mówi. Ponadto Pan Right powinien być "pełen humoru, inteligentny, autentyczny, uczciwy, otwarty, lojalny - po prostu doskonały". Absolutne "nie iść" jest przeciwko temu, "jeśli nie przywiązuje wagi do higieny ciała".

"The Bachelorette" 2015 rozpocznie się w RTL od środy 8 lipca o 20.15 w poszukiwaniu wielkiej miłości. Wszystkie informacje o programie telewizyjnym znajdują się na stronie specjalnej na RTL.de