styl

Alicia Vikander - tak stylowa jest nowa gwiazda strzelecka

Anonim

Szwedka Alicia Vikander ("Codename UNCLE") zdobywa filmową fortecę Hollywood. Ona pokazuje wielki talent aktorski i wyczucie mody. Vikander zdobyła międzynarodowe uznanie w 2012 roku za rolę w "Annie Kareninie". Po stronie hollywoodzkiej piękności Keira Knightley (30) przekonała ją jako rosyjską księżniczkę "Kitty". Adaptacja Tołstoja przyniosła Szwedowi nagrodę w kategorii "Breakthrough Performer" na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Hampton. Na nowojorską premierę sukcesu filmowego brunetka miała na sobie białą koronkową sukienkę z długimi rękawami. Złoty pasek służył jako stylowy przyciągający wzrok.

Twój elegancki styl szwedzki

W 2014 roku Vikander zagrał kobiecą rolę w dramacie wojennym. Jej męski odpowiednik, gwiazda Harington "Gra o Tron" (28), towarzyszyła aktorce podczas premiery "Testamentu Młodości" w Nowym Jorku. Vikander wybrał czarną letnią sukienkę z jaskrawymi kolorowymi elementami. Mimo prostego kroju wyglądała bardzo elegancko w jednym kawałku podłogi. Prosty Steckfrisur i subtelny makijaż dopełniały prostego premierowego wyglądu.

Na specjalny występ jej thrillera science-fiction "Ex Machina", Szwed rzucił się w wyjątkowo egzotyczny strój. Połączyła prostą czarną sukienkę z asymetryczną bluzką w stylu Orientu. Kolorowe wzory tworzyły optymistyczny kontrast z jej upiornym robotem - "Ava". Było też orientalne sprzęgło w złotych i czarnych sandałach. Jako specjalny dodatek Vikander miał na szyi pasek bluzki. Nie bez powodu aktorka wygrała nagrodę Editor's Choice 2013 w konkursie Elle Style Awards.

Jej pojawienie się w "Testamencie Młodości" przyniosło Vikandrowi nominację do "British Independent Film Award". Wieczorem podczas ceremonii aktorka ponownie rzuciła się w szykowną, ale niekonwencjonalną kombinację. Jej strój składał się z przezroczystej koszuli z czerwono-niebieskim wykończeniem i szerokiej, białej spódnicy z frędzlami. Do tego stroju nosiła niebieskie szpileczki i różową szminkę.

Vikander, która tańczyła balet od dziewiątego roku życia, pokazała swoją szczupłą sylwetkę w tym seksownym stroju. Na comic-con-party magazynu sławnego "Entertainment Weekly" w lipcu 2015 r. W San Diego, brunetka wślizgnęła się w letni biały dwuczęściowy garnitur. Wierzchołek był białym biustem z poprzecznymi pasami. Miała na sobie wysokie biodrowo białe spodnie z szeroką nogawką. Czarne sandały i ciemnoczerwona szminka sprawiają, że aktorka nadaje mroczne akcenty, a fryzury nabierają wyrazu.

Najnowszy film Szweda "Codename UNCLE" został wydany 13 sierpnia w niemieckich kinach. W komedii agenta Guy'a Ritchie z lat 60. (46) jest po stronie Henry'ego Cavilla (32) i Hugh Granta (54) od wspaniałej postaci. W przypadku amerykańskiej premiery Vikander miał na sobie wieczorową szatę o długości podłogi ze skórzanymi elementami, przypominającymi późne lata 60-te. Szeroki, biały kamień przywołał obrazy z filmu Marilyn Monroe. Górna szyjka miała czarne pionowe paski i sugestywny suwak do brzucha. Vikander zostanie pokazany w 2015 roku, między innymi w "The Light Between Oceans". Gra w nim razem z Michaelem Fassbenderem (38), z którym spotyka się od 2014 roku.