gwiazdek

Alicia Vikander robi wspólną sprawę z wnuczką Elvisa

Anonim

Nowy pasek Netflix

Następny projekt filmowy dla Alicii Vikander (29). Obecnie aktorka jest nadal postrzegana jako bohaterka akcji Lara Croft w filmie "Tomb Raider", wkrótce wkracza w zupełnie inną rolę. Jak informuje portal filmowy "Deadline", będzie ona w maju na pasku Netflix "The Earthquake Bird" w Japonii przed kamerą - i tym samym otrzyma znaczne wsparcie.

Jej partnerem filmowym będzie nie mniej niż wnuczka Elvisa Presleya (1935-1977). Riley Keough ma 28 lat i nie jest już obcy dla przemysłu filmowego. W 2017 roku zagrała z innymi, w tym Channing Tatum (37) i Daniel Craig (50) w serialu kryminalnym "Logan Lucky".

Porywający thriller oparty na powieści

"The Earthquake Bird" jest oparty na tytułowej i nagradzanej powieści Susanna Jones. Viciker i Keough uosabiają dwóch przyjaciół, Lucy i Lili. Kiedy ten ostatni znika, Lucy zostaje aresztowana przez policję w Tokio i poddana podejrzeniu o morderstwo. Dzięki powtarzającym się wspomnieniom Lucy coraz wyraźniejszy staje się zawiły trójkąt miłosny pomiędzy dwiema kobietami i przyjacielem Lucy, fotografem.